PZM organizuje „przetarg” na promotora HRSMP

177
HRSMP
fot. Banan Foto

Polski Związek Motorowy zachęca do składania oferty na nabycie praw marketingowych, uprawniających m.in. do współorganizacji oraz medialnej promocji czempionatu Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2024-2026. Wygląda na to, iż włodarze związku chcą przywrócić serii HRSMP należny jej blask!

Zgodnie z opublikowanym komunikatem oraz załącznikami, nabycie praw obejmować ma prawa medialne, marketinowe oraz handlowe, prawa do wizerunku i nazwy cyklu, prawa rejestracji telewizyjnej i przekazu internetowego. Firma, którą wybrałby PZM stałaby się odpowiedzialna za koordynację organizacji i promocji wszystkich rund, relacje w mediach zewnętrznych, wewnętrznych czy mediach społecznościowych oraz współpracę w zakresie merytorycznym z odpowiednią komórką Polskiego Związku Motorowego. Stawiając sprawę jasno, PZM chce znaleźć odpowiedniego promotora, który przywróci HRSMP należny blask.

Co powinna zawierać złożona oferta? Oczywiście wizję na organizację i promocję cyklu oraz prezentację dotychczasowych osiągnieć oferenta. Co najważniejsze, oferent musi również… podać cenę, za którą chce wykupić prawa do organizacji kolejnych trzech sezonów HRSMP.

Co kluczowe, słowo „przetarg” traktować można odrobinę na wyrost. PZM zastrzega sobie prawo do odrzucenia oferty lub jej oceny wedle własnego, całkowicie swobodnego uznania.

Ofertę (w formie online) przedstawić można w nieprzekraczalnym terminie do 30.11.2023. Szczegółowe informacje i załączniki znajdziecie w komunikatach PZM na stronie związku.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.