PZM zaprasza stawkę Rajdowych Mistrzostw Południa do konsultacji

253
fot. Rallyshot

Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego w Katowicach daje dobry przykład jak współpracować z zawodnikami. W oficjalnym komunikacie zaproszono do wspólnych konsultacji dotyczących regulaminu przyszłorocznych Rajdowych Mistrzostw Południa.

Za kolejną, godną pochwały incjatywę na Śląsku odpowiedzialna jest katowicka Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego. Celem konsultacji jest omówienie formuły czempionatu Rajdowych Mistrzostw Południa oraz planowanych zmian w przyszłorocznym regulaminie.

Dyskusja rozstrzygnąć ma kwestię dalszej przyszłości pucharu Peugeota i Citroena oraz obecności samochodów Grupy A w „generalce” RMP 2024. Aby wziąć oficjalny udział w konsultacjach, należy do 26.10 zgłosić się wysyłając odpowiednią wiadomość na adres zarzad-okregowy.katowice@pzm.pl. Poproszono, by w treści maila poinformować o planach na ewentualne starty w RMP w przyszłym roku, określając klasę oraz samochód.

Jako redakcja wspieramy takie inicjatywy, cieszymy się, że dialog staje się coraz bardziej popularną formą współpracy pomiędzy zawodnikami, o włodarzami rodzimych związków.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.