Radek Ćwięczek: Będę walczył o każdy centymetr trasy

Prawie miesiąc czasu upłynął od wyścigu w Załużu, który w tym roku otwierał cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Teraz rywalizacja przenosi się z Bieszczad w malownicze rejony Dolnego Śląska. Podjazd przez Przełęcz Puchaczówka nieopodal Czarnej Góry popularnie znany jako wyścig w Siennej, stanowi w tym sezonie trzecią i czwartą odsłonę mistrzostw. Na starcie nie zabraknie Radka Ćwięczka, który jest już gotowy i czaka na start…

   Radek_Cwieczek_Zaluz2015_028

Radek Ćwięczek: Przed nami druga odsłona tegorocznego cyklu. Po dobrym otwarciu w Załużu, teraz czas na Sienną. To krótki podjazd z bardzo szybkim dołem, więc czasu spędzonego w samochodzie nie ma za wiele, ale bardzo lubię trasę na Czarną Górę! Rok temu w sobotę byłem trzeci, a niedzielne zawody zakończyłem dość szybko, w czym skutecznie pomogła mi awaria skrzyni biegów. Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze i będę sie mógł dobrze zaprezentować.

 Radek_Cwieczek_Zaluz2015_004

Clio w barwach CATKOP oraz Finish-A, jest gotowe i czeka na wyjazd. Sienna to wyścig, gdzie konieczna jest krótka skrzynia, której na chwilę obecną nie posiadam, ale dam z siebie wszystko i będę walczył z moimi rywalami o każdy centymetr trasy! Spodziewam się silnej i sporej konkurencji, więc frajda z walki będzie gwarantowana. Plan mam bardzo prosty – korzystać z doświadczenia, nie popełnić żadnego błędu i dostosować się odpowiednio do warunków jakie będziemy mieli! Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców do Siennej, gdzie na pewno będzie co oglądać!

 Radek_Cwieczek_Zaluz2015_021

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2015 są CATKOP, Finish-A oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto-Moto Biznes.

 Radek_Cwieczek_Zaluz2015_046

Informacja prasowa: Robert Duszyk