środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRally Barbórka Bis - Kryterium Taty

Rally Barbórka Bis – Kryterium Taty

Po skromnym letnim sezonie szykuje się kolejna atrakcja dla kierowców w Stolicy. Tradycyjnie po Rajdzie Barbórka odbędzie Barbórka Bis dla kierowców bez licencji. Impreza organizowana jest przez Witolda Prószyńskigo, który był czterokrotnie dyrektorem Barbórki.

O lokalizacji tras jeszcze nie wiele wiadomo, ale znając zaangażowanie Witolda Prószyńskiego na pewno zapewni kilka ciekawych lokalizacji. Impreza odbędzie się w niedzielę 12 grudnia w Warszawie. Tak jak na dużej Barbórce, tak i na edycji Bis nie zabraknie typowych akcentów tej imprezy. Już zapowiedziane są beczki w świetle flar. To oczywiście zapowiedź także nocnych prób.

Witold Prószyński: „Mając na uwadze mój sentyment do tego Rajdu, którego czterokrotnie byłem twórcą – Komandorem, zawsze starałem się i staram się corocznie o nowe elementy trasy, czyniąc ja coraz atrakcyjniejszą.

Jak zawsze z bliskimi mi Osobami, będziemy starali się odtworzyć namiastkę tego prawdziwego rajdu w formie amatorskiej, poszerzając i poszukując nowe jeszcze atrakcyjniejsze widowiskowe próby sportowe.

Jak dotychczas wzorem „RAJDU BARBÓRKA – OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ASÓW”, będzie słynna beczka „TATY” oraz rozegrana będzie w świetle FLAR.”

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE