Rally Barbórka Bis – Kryterium Taty

Po skromnym letnim sezonie szykuje się kolejna atrakcja dla kierowców w Stolicy. Tradycyjnie po Rajdzie Barbórka odbędzie Barbórka Bis dla kierowców bez licencji. Impreza organizowana jest przez Witolda Prószyńskigo, który był czterokrotnie dyrektorem Barbórki.

O lokalizacji tras jeszcze nie wiele wiadomo, ale znając zaangażowanie Witolda Prószyńskiego na pewno zapewni kilka ciekawych lokalizacji. Impreza odbędzie się w niedzielę 12 grudnia w Warszawie. Tak jak na dużej Barbórce, tak i na edycji Bis nie zabraknie typowych akcentów tej imprezy. Już zapowiedziane są beczki w świetle flar. To oczywiście zapowiedź także nocnych prób.

Witold Prószyński: „Mając na uwadze mój sentyment do tego Rajdu, którego czterokrotnie byłem twórcą – Komandorem, zawsze starałem się i staram się corocznie o nowe elementy trasy, czyniąc ja coraz atrakcyjniejszą.

Jak zawsze z bliskimi mi Osobami, będziemy starali się odtworzyć namiastkę tego prawdziwego rajdu w formie amatorskiej, poszerzając i poszukując nowe jeszcze atrakcyjniejsze widowiskowe próby sportowe.

Jak dotychczas wzorem „RAJDU BARBÓRKA – OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ASÓW”, będzie słynna beczka „TATY” oraz rozegrana będzie w świetle FLAR.”