piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSZEJOWIE GOTOWI DO WALKI O PUNKTY W 42. RAJDZIE BOHEMIA!

SZEJOWIE GOTOWI DO WALKI O PUNKTY W 42. RAJDZIE BOHEMIA!

Nadchodząca 4. Runda Mistrzostw Czech zapowiada się bardzo widowiskowo. Na ten jeden z najpopularniejszych rajdów w Czechach zgłosiło się do tej pory aż 123 załogi, a w klasie 3, z zespołem GK Forge Rally Team włącznie, pojawi się aż 17 „rajdówek”. Do 42. Rajdu Bohemia już tylko kilka dni, odbędzie się on 11-12 lipca br.

  Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_16_2015_fot-2

To dla Czechów bardzo ważny rajd w całej rundzie, ponieważ jego serce, strefa serwisowa, znajduje się na terenie fabryki Škodymówi pilot Marcin Szeja. Dla nas to też bardzo ważny start, bo przez przedwczesne zakończenie poprzedniego rajdu mamy trochę do nadrobienia. W dodatku Rajd Bohemia to półmetek Mistrzostw Czech i chcielibyśmy zakończyć je wyżej niż obecne 4. miejsce w klasie. Tak więc jedziemy po komplet punktów i odrobienie strat!

W ubiegłym tygodniu zaliczyliśmy udaną sesję treningową – informuje kierowcaJarosław Szeja. Dopracowywałem z inżynierem m. in. wykorzystanie trybów pracy dyferencjału by lepiej stosować w rajdzie to co oferuje nasza maszyna. Sam rajd jest dla nas nowością i powrotem po latach zarazem, bo mieliśmy już okazję startować w popularnej Bohemii, ale na innych odcinkach specjalnych. Czuję się doskonale przygotowany do rywalizacji i chcę odzyskać to co straciliśmy w Hustopecach.

Jak trafnie zauważa organizator rajdu w klasie 3 szykuje się ostre starcie pomiędzy dwoma młodymi rajdowcami, czyli Jarosławem Szeją i Václávem Kopáčkiem, a doświadczonym Janem Votavą. Wymieniona trójka będzie musiała uważać również na Martina Březíka i Jaroslava Pešla, którzy wyraźnie mają ochotę na podium Mistrzostw Czech. Czekają nas zatem spore emocje, które postara się dostarczyć zespół GK Forge Rally Team!

 Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_16_2015_fot-1

Profesjonalnie przygotowany samochód zapewnia czeska stajnia ROTO, wraz ze sponsorami – GK Forge Obróbka plastyczna metali, SATJAM producent blachodachówki, DARMA, DECO-CAR, EUROGOLD, MINIMAX.

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zima! Bądźcie rozsądni [wideo] Nightride

Nightride streeto e36
Zima! Na weekend przewidywane są opady śniegu, co może zachęcić Was do wieczornych przejażdżek. Bądźcie rozsądni, pamiętajcie...

Goodyear FIA European Truck Racing Championship w Polsce – rozmowa z Markiem Nawareckim

Runda serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce....

Na nic WRC, jeśli Barbórka rozdaje karty

Takie Barbórki pamiętamy. Wspaniałe maszyny klasy WRC i wielkie nazwiska. A Barbórka i ulica Karowa i wywróciły...

Superbarbórka SuperOES 2022 – 10.12.2022

Toyota GR Yaris Tor Kielce SuperOES
Superbarbórka SuperOES 2022 - 10 grudnia na Torze Kielce odbędzie się tradycyjna, kielecka Superbarbórka. Istnieje możliwość zapisania...

Track Day Trophy – Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Borys piotrowski Barbórka TDT bmw compact
Track Day Trophy - finał tegorocznego sezonu tej ligi był prawdziwym baletem na śniegu. Szczególną gracją i...

NAJPOCZYTNIEJSZE