Tragiczny wypadek BMW e36 – nie żyje kierowca, nieletnia pasażerka w szpitalu

wypadek bmw e36 Czamaninek

Jeśli masz zamiar napisać w komentarzu, że czepiamy się marki BMW, to przemyśl to dwa razy. Uwielbiamy BMW i szanujemy model e36. Znów jednak ten sam schemat. E36, młody kierowca, śmierć.

Nie piętnujemy BMW e36, ani nie generalizujemy, że każdy młody kierowca jeździ źle i niebezpiecznie. Znów jednak apelujemy… Włączcie myślenie, bądźcie uważni na drodze i nie przeceniajcie swoich umiejętności, możliwości wozu i skuteczności ogumienia. Wg portalu info112.pl w wypadku zginął 23-letni kierowca, natomiast 16-letnia pasażerka została przetransportowana do szpitala.

Zobacz również: Kraków Tragiczny wypadek – Renault Megane – 4 ofiary śmiertelne

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że autem marki BMW kierował 23-letni mieszkaniec pow. włocławskiego. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na pobocze, a następnie w pole, gdzie auto dachowało i uderzyło w budynek – przekazał asp. szt. Marcin Krasucki oficer prasowy KPP Radziejów.

wypadek bmw e36 wypadek bmw e36

Sprawą zajmie się prokurator, a dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku ustalają radziejowscy policjanci.

Bądźcie rozsądni na drodze! Szanujcie zdrowie swoje, pasażerów i przypadkowych ludzi. Każdy taki wypadek przykłada również cegiełkę do ogólnopolskiej nagonki na wszelkie sportowe i tuningowane auta. Nagonkę nie tylko policji, ale teraz już całego społeczeństwa.

foto. info112.pl