Twierdza Modlin ponownie będzie gościć kierowców amatorów

804
fot. Michał Kondrowski | rallyart.pl

Tor Modlin ponownie rozpocznie sezon mocnym uderzeniem. Przed Pucharem Toru kierowcy amatorzy spotkają się w Twierdzy Modlin na iście rajdowym odcinku z pełnym wykorzystaniem unikatowej scenerii Twierdzy. Ubiegłoroczna edycja spotkała się ze sporym zainteresowaniem i uznaniem uczestników.

Tegoroczna edycja odbędzie 26 marca. Impreza z racji rajdowej charakterystyki nie będzie wliczana do cyklu Pucharu Toru Modlin, będzie samodzielnym wydarzeniem. Odcinek niemal w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. W ubiegłym roku dodatkowo zbiegło się także ze scenerią z II wojny światowej ustawionej na potrzeby ekipy filmowej. To dodało jeszcze dodatkowej wyjątkowości. Trasa naszpikowana jest różnymi rajdowymi akcentami typu tunele, mostki, beczki, cięcia, podjazdy, zjazdy czy szuter.

fot. Michał Kondrowski | rallyart.pl

Po Tor Modlin Rally Show odcinek został przekazany w ręce kierowców amatorów i to był bardzo dobry ruch. Zainteresowanie jest duże, a potencjał miejsca ogromny.

W wydarzeniu wystartować może każdy jak na typowym Pucharze Toru Modlin. Będzie też klasa dla gości z licencjami, zapowiada się więc duży przekrój pojazdów i nazwisk.

Tak było w ubiegłym roku: