Weekend z Atlas Ward Motorsport do wylicytowania na WOŚP

11
fot. Atlas Ward Motorsport

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższy weekend. Poza wydarzeniami na żywo, cel tegorocznej zbiórki można wspierać również poprzez aukcje internetowe.

Jedną z nich prowadzi zespół wyścigowy Atlas Ward Motorsport. Zwycięzca licytacji będzie mógł wspólnie z ekipą spędzić weekend podczas zawodów Porsche Sports Cup Deutschland.

W sezonie 2024 rozegranych zostanie sześć rund, a zespół zaprosi na jeden z kultowych torów wyścigowych w Europie: Hockenheimring, Nürburgring, Orschersleben, Red Bull Ring lub Spa-Francorchamps. Wybór weekendu wyścigowego będzie kwestią indywidualnego wyboru zwycięzcy wraz z ekipą.

Co prawda trzeba będzie samodzielnie dojechać na zawody, lecz w cenie pakietu znajduje się nocleg i wyżywienie. Zwycięzca licytacji będzie miał wstęp do garażu zespołu oraz spotka się z kierowcami wyścigowymi: Mariuszem Góreckim, Wojciechem Karwanem i Arkadiuszem Gryczem.

Licytacja zakończy się w czwartek 1 lutego około południa. Swoją ofertę można złożyć na portalu Allegro.

Jest to tylko jedna z wielu akcji, w których sport samochody angażuje się w 32. Finał WOŚP. W niedzielę na Torze Poznań za wrzucenie do puszki będzie można przejechać okrążenie toru z kierowcą wyścigowym, a jedną z najciekawszych aukcji jest możliwość przejechania się Sierrą RS Cosworth Marka Sudera na fotelu kierowcy.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motorsportu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.