Duet Winnicki&Grabski wystąpi na festiwalu w Opolu. To będzie ich pierwszy przejechany wspólnie kawałek.

Już w ten weekend Wilki planują śpiewająco pojechać odcinki: Premiery, Debiuty i Kabarety. A wszystko to podczas 49.Rajdu Festiwalowego w Opolu. Imprezę rozpocznie sobotni uroczysty start na opolskim Rynku oraz widowiskowy prolog. Zgodnie z tradycją, to właśnie podczas opolskiego święta piosenki rozgrywany jest jeden z najstarszych rajdów w Polsce.

 plakat rajdu

Załoga Wolf Motorsport – Kamil Winnicki i Kornel Grabski pojedzie po raz pierwszy razem. Będzie to też debiut zespołu w Rajdzie Festiwalowym. Srebrne Renault Clio Sport wystartuje w klasie GOŚĆ, gdzie na liście jest 7 zgłoszeń.

 

Organizator zapowiada 200 kilometrową trasę i aż 22 km OS, oficjalny start na Rynku w Opolu oraz prolog, który ponownie zostanie poprowadzony ulicami Opola w sobotnie popołudnie 9. czerwca. Na niedzielę organizatorzy zaplanowali 10 odcinków specjalnych w Opolu i okolicach Nakła oraz Dańca.

 wolf_motorsport_fot1_baranowska

Załoga Wilków planuje wykorzystać Rajd Festiwalowy, by zgrać się przed kolejnymi startami w ważnej dla nich rywalizacji podczas trwającej na Dolnym Śląsku serii Tarmac Masters. Start będzie okazją do testów świeżo zamontowanego zawieszenia. Duet Winnicki&Grabski zamierza jeździć w tym składzie do końca sezonu.

inf.pras.

Dodaj komentarz