Podczas 28. Rajdu Rzeszowskiego Załoga Hoffman/Barłoga organizuje Konkurs Fotograficzny – nagrody.

Konkurs jest przeznaczony dla każdego, kto wykona fotografię załogi Saab 96 V4 Rally i prześlę na adres email rally@hoffman.auto.pl. Miejscem i czasem do wykonywania zdjęć jest 28. Rajd Rzeszowski i wszystko co się będzie dziać wokół rajdu i załogi.

W konkursie jest przewidziana rywalizacja wśród fotografów akredytowanych i amatorów. Zwycięzca w kategorii fotografów akredytowanych otrzyma kilka upominków:

Zestaw Narzędzi Berner, Oleju Motul oraz środki chemiczne firmy Berner

Dla fotografów amatorów i nieakredytowanych są przewidziane trzy zestawy nagród, wśród których są oleje Motul, środki i produkty Berner. W tej kategorii oceniane będą zdjęcia z każdego nośnika, w tym z telefonów komórkowych.

W składzie Jury konkursu wystąpią zawodnicy, Paweł Hoffman i Marcin Barłoga. Ważnymi postaciami komisji będą również; Kozera Grzegorz rajdowy fotograf i Mirosław Pęcak sportowy dziennikarz TVP3 Rzeszów.

Po zakończeniu konkursu zdjęcia zostaną opublikowane na stronie www.hoffman.auto.pl/rajdy, a także na Facebook-u www.facebook.com/serwishoffman

Podobny konkurs załoga Paweł Hoffman / Michał Wiśniewski przeprowadziła w roku 2014 – poniżej zdjęcie konkursowe.

Zobacz więcej z poprzedniego konkursu: http://www.automobilrzesz.pl/sporty-samochodowe/konkurs-fotograficzny-rozstrzygniety-hoffmanwisniewski-23-rajd-rzeszowski-polonez-2000-gr-iv/

W imieniu załogi zapraszam do miłej zabawy.

Paweł Hoffman

Regulamin Konkursu: w załączniku

Adres emailowy do przesyłania zdjęć konkursowych, lub zapytań: rally@hoffman.auto.pl

inf.pras.