ProfiAuto partnerem portalu GSMP.pl

Już tylko tydzień dzieli nas od 42. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego i rozpoczęcia Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2016.

Foto ProfiAuto - Agnieszka WoBkowicz

Na dobry początek sezonu, mamy dla Was również bardzo pozytywną informację. Portal GSMP.pl w tym roku rozpoczyna współpracę z nowym partnerem, siecią sklepów, hurtowni i serwisów samochodowych – ProfiAuto.

To marka, która już od kilku sezonów gości na trasach wyścigów górskich i sięgała na przestrzeni ostatnich lat po wiele tytułów.

Od GSMP Załuż rozpoczynamy wspólny, długofalowy projekt, który ma na celu poprawę zasięgu w mediach i atrakcyjności cyklu.

Mamy nadzieję, że już wkrótce przyniesie to wymierne korzyści dla nas wszystkich – zawodników, organizatorów i oczywiście kibiców. Chcemy, aby wyścigi górskie rosły w siłę, a dzięki wsparciu ProfiAuto i wszystkim partnerom będziemy stopniowo angażować kolejne siły i wdrażać pomysły.

Już od pierwszego wyścigowego weekendu startujemy z nowym formatem transmisji Live. Będzie można na bieżąco śledzić przebieg wyścigu przez internet. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na Was w Żałużu, od zespołu GSMP.pl i ProfiAuto. Serdecznie zapraszamy, wspólnie z organizatorem Automobilklubem Małopolskim Krosno oraz Polskim Związkiem Motorowym na 42. Bieszczadzki Wyścig Górski.

inf.pras.

Dodaj komentarz