Rozpoczęcie sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza już za nami.

Do rywalizacji w inauguracyjnej rundzie cyklu – 4. Rajdzie Żuławskim przystąpiło prawie 30 załóg. Trasa rajdu przebiegała po bardzo wymagającej nawierzchni, składającej się z betonowych płyt drogowych. Duża liczba załóg zgodnie przyznała, że odcinki były bardzo trudne i zmuszały do detalicznego opisania każdego zakrętu oraz punktów charakterystycznych na trasie.

003

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła załoga z najmocniejszej klasy K5 – Daniel Ptach/Marcin Krzywda jadąca Skodą Octavią tracąc jedynie 0,16 sekundy do duetu Sławomir Łukawski/Łukasz Włoch w Mitsubishi Lancer Evo VI, sklasyfikowanych w klasie GOŚĆ. Obie załogi prezentowały wysoki poziom i bardzo podobne tempo. W pozostałych klasach zwyciężyli:

006

K4 – Tomasz Laskowski/Dariusz Piotrowski,

K3 – Jacek Wojtas/Monika Szczepańska,

K2 – Krzysztof Karwowski/Michał Pyrka,

K1 – Agata Moenert/Remigiusz Moenert.

190

Pełna galeria zdjęć z rajdu dostępna pod adresem: https://tinyurl.com/y9xdnytc.

206

Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego pragnie złożyć gorące podziękowania gminie Cedry Wielkie za współpracę przy organizacji wydarzenia.

212

Rozpoczęły się już zapisy na drugą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza – 3. Rajd Kwidzyński, który odbędzie się w dniach 14-15.04.2018. Więcej informacji na www.rajdkwidzynski.pl. Zapraszamy.

287 Rajd Żuławski Plakat WEB RSMPo_2018

inf.pras.

Dodaj komentarz