21. Rallylegend San Marino – widowiskowe, nocne show [wideo]

145

W San Marino trwa właśnie jedna z najważniejszych, rajdowych imprez w kalendarzu – 21. edycja kultowego już Rallylegend. W sieci pojawiają się pierwsze kompilacje wideo, zaś nasze serca skradł załączony film z widowiskowych przejazdów po rondzie.

Jeśli rajdy porównać możemy do świata kulinariów, to Rallylegend rozgrywane co roku w San Marino jest zarówno przystawką, daniem głównym jak i deserem… W Seravalle trwa właśnie jeden z najpiękniejszych motorsportowych festiwali na świecie, wskrzeszających dawne wspomnienia i młodzieńcze miłostki. Wisienką na torcie był widowiskowy, nocny odcinek „I Laghi”. Kibice podziwiać mogli przejazdy takich tuz jazdy na opis jak Patrick Snijers, Paolo Diana, Jarri-Mati Latvala, Stiq Blomqvist, Alister McRae, czy Daniel Sordo.

PS: koniecznie zwróćcie uwagę na flagę wywieszoną na rondzie. Gratulujemy pomysłu, z tego co zdążyliśmy zauważyć, „walimskie” naklejki ozdobiły również kilka samochodów!

Do San Marino wybrała się mocna, biało-czerwona delegacja. Na linii startu staną aż trzy polskie załogi. Grzegorz Olchawski i Przemysław Bosek w Audi Quattro S1 #LS40, Marek Suder i Marcin Kowalik w Fordzie Escorcie WRC #LS41 i Piotr Kiepura i Mateusz Galle w Fordzie Sierra Cosworth RS #LS56. Naturalnie nie zabraknie też polskich kibiców, relacje zza kulis zobaczycie między innymi na profilach Walimia Rajdowego i Motulski Rally Video.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.