Assetto Corsa z własną linią odzieżową

Asseto
fot. Asseto Corsa

Miłośnicy produkcji studia Kunos Simulazioni mogą już pokazać swoje „barwy klubowe” za pośrednictwem… serii ubrań. Twórcy Assetto Corsa wystartowali właśnie ze sprzedażą własnej odzieży.

Rywalizacja w świecie symulatorów jazdy jest czymś zupełnie normalnym, potrzebnym i… zdrowym dla całego środowiska. Gdy wirtualni gracze walczą o kolejne rekordy na torach oraz odcinkach specjalnych, studia deweloperskie prześcigają się w implementacji nowych rozwiązań, ulepszeń i modyfikacji. Wszystko po to, aby granica między światem realnym a symulacją stale się zacierała, przyciągając następnych sympatyków simracingu. O wpływy bić się można także poza symulatorem – na przykład na polu… oficjalnych gadżetów marki. Nieco spóźnieni, swój oręż pokazali właśnie włodarze Kunos Simulazioni, twórcy popularnej Assetto Corsy. Fani kunosowego sima mogą już kupować odzież sygnowaną logo projektu.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

W oficjalnym sklepie Assetto Corsa znajdziecie bluzy z kapturem (256 zł), koszulki (128 zł) czy czapki z daszkiem (103 zł). Postawiono na minimalizm, czarne barwy okraszono tylko logo włoskiej produkcji. O ile nie będziemy dziś wchodzić w dyskusję „Assetto vs iRacing”, to jak na razie oferta „tekstylna” pierwszej produkcji wygląda relatywnie… kiepsko. Sklep iRacing jest znacznie bardziej rozbudowany i znajdziecie w nim… kilkadziesiąt produktów więcej – włącznie z gotowymi, pełnymi symulatorami czy… futerałami na butelkę z piwem.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 43. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.