niedziela, 28 maja, 2023
Strona głównaAktualnościCharles Leclerc ściga złodziei swoim Ferrari. Jest nagranie w sieci

Charles Leclerc ściga złodziei swoim Ferrari. Jest nagranie w sieci

Charles Leclerc stracił w ubiegłym roku cenny zegarek podczas wizyty we włoskim Viareggio. Złodzieje podszywający się pod fanów wykorzystali chwilę nieuwagi, żeby ukraść cenny przedmiot. Kierowca ruszył za nimi w pościg.

Charles Leclerc został okradziony w ubiegłym roku podczas pobytu w toskańskim mieście Viareggio. Dopiero teraz udało się zatrzymać złodziei, a nagranie z pościgu kierowcy F1 opublikowano w internecie.

Charles Leclerc został okradziony w kwietniu 2022 roku przez czterech mężczyzn. Przestępcy zostali niedawno aresztowani, dlatego materiał wideo z pościgu pojawił się w sieci dopiero teraz. Skradziony zegarek to specjalny egzemplarz wyprodukowany dla kierowcy F1 przez firmę Richard Mille. Szacowana wartość urządzenia to 2 mln dolarów.

Zobacz: Charles Leclerc okradziony przez… fanów! Stracił zegarek za 320 tys. dolarów

Kierowca Ferrari przygotowywał się go Grand Prix Emilii Romanii na torze Imola. Kilka dni przed zdarzeniem wybrał się na kolację ze znajomymi. Tego samego wieczora dwóch mężczyzn udających kibiców F1 podeszło do kierowcy, żeby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Kiedy Charles Leclerc wyraził zgodę na wspólną fotografię, złodzieje ukradli mu zegarek i uciekli na skuterze. Następnie podrzucili łup dwóm osobom poruszającym się szarym SUV-em.

Kierowca ruszył w pościg za złodziejami, ale nie dopadł ich. W pewnym momencie przejechał obok samochodu, w którym znajdował się jego zegarek. Dzięki nagraniu, na którym zarejestrowano numery rejestracyjne samochodu, udało się zlokalizować miejsce, gdzie przebywają podejrzani. Podczas przeszukania znaleziono dwa cenne zegarki, ale policja nie poinformowała, czy jeden z nich należał do Charlesa Leclerca.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marcinkiewicz i Zentner wygrywają wyścig długodystansowy

Maciej Marcinkiewicz i Adam Zentner przebili się z końca stawki, aby zwyciężyć w pierwszej rundzie sezonu 2023...

Ostałowski i Korpuliński prowadzą po kwalifikacjach w Słomczynie

Dzisiejsze kwalifikacje wyłoniły pierwszych liderów Driftingowych Mistrzostw Polski. Na lekko zmodyfikowanej trasie panowały idealne warunki do jazdy....

Verstappen rzutem na taśmę wygrywa genialne kwalifikacje do Grand Prix Monako

Max Verstappen
Max Verstappen zdobył swoje pierwsze pole position do niedzielnego Grand Prix Monako. Holender w trzymających w napięciu...

Miękoś wygrywa pierwszą rundę WSMP

Mariusz Miękoś odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Polski na Torze Poznań. Kierowca GT3...

Były mistrz wygrywa na inaugurację 318is Cup PL

Mistrz pucharu 318is Cup PL z 2020 roku Marcin Lempert odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu sezonu 2023,...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here