Druga runda BSK Tech Wyścigów Górskich z… Chillout Race Meeting!

879
fot. BSK Tech Wyścigi Górskie

Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie druga runda BSK Tech Wyścigów Górskich 2023. Areną zmagań będzie podjazd w Jodłowniku. Organizatorzy przygotowali nie lada atrakcję. Walkę blisko 70 zawodników poprzedzi Chillout Race Meeting – wystawa samochodów oraz okazja do integracji rajdowo-wyścigowej braci.

fot. BSK Tech Wyścigi Górskie

Wyścig Górski Jodłownik

W najbliższą niedzielę 18 czerwca w Jodłowniku rozegrana zostanie druga runda BSK TECH Wyścigów Górskich 2023. Na liście zgłoszeń widnieje blisko 70 uczestników, pojawią się też goście z Czech, którym spodobała się pierwsza runda cyklu rozgrywana w Złotym Stoku.

„Zawodnicy będą mieli do pokonania aż pięć podjazdów wyścigowych, zaś każdy z nich to blisko pięć kilometrów wymagającej trasy. Na zawodników czeka także fragment zjazdu z Przełęczy Woliborskiej w kierunku Woliborza, gdzie znajduje się meta ” – mówi Szymon Mazur, dyrektor zawodów oraz pomysłodawca turnieju BSK Tech Wyścigów Górskich.

Formularz pozostaje otwarty. Poza rejestracją online, kartę zgłoszeniową wypełnić można również w dniu zawodów. Biuro (zlokalizowane w pobliżu startu) czynne będzie od godziny 7:00. Wpisowe wynosi 400 zł (500 zł w drugim terminie od 15 czerwca). Pierwszy podjazd wystartuje punktualnie o 9:30. Komplet informacji znajdziecie także na stronie BGM Sport.

Oficjalne wydarzenie Wyścigu Górskiego Jodłownik na Facebooku – link

fot. BSK Tech Wyścigi Górskie

Czas na… Chillout Race Meeting!

Nowością, którą proponujemy dla naszych zawodników (i kibiców) będzie… Chillout Race Meeting, który odbędzie się na parkingu Galerii Bielawskiej, gdzie mieści się też siłownia naszego partnera FitPoint – Gym & Fitness.  Zamiarem spotkania jest wspólna integracja środowiska rajdowo-wyścigowego i zorganizowanie wystawy samochodów przygotowanych do sportu przed lokalną społecznością z Bielawy oraz okolic, będącej zapowiedzią Wyścigu Górskiego w Jodłowniku, który odbędzie się następnego dnia. Dlatego szykujemy dla Was wyjątkowy wieczór przepełniony relaksem, dobrą muzyką, uśmiechem i pozytywną energią.

Chcemy pokazać się lokalnej społeczności z nieco innej strony, niż tylko w trakcie górskich podjazdów czy rajdowych zmagań. Dodatkowo zawodnicy startujący w wyścigu będą mogli wykonać podczas Meetingu BK przedstartowe, oszczędzając tym samym czas w niedzielę.
Spotykamy się o 17:00 przy Galerii Bielawskiej. Planowane zakończenie o godzinie 21:00.

Wasze rezerwacje przyjmowane są przez Recepcję klubu FITPOINT pod numerem 730 353 730. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, parking ma swoją pojemność, ale zrobimy co się da, aby zmieścili się wszyscy. Mamy nadzieję, że będziecie, do zobaczenia na miejscu!

Źródło: materiały prasowe organizatora