Dzień pod znakiem liczby 3 – Damian Litwinowicz w Hell

fot. Jakub Nitka

Za nami pierwszy dzień rywalizacji na Norweskim torze Hell. Był to dzień liczby 3. Po 3 kwalifikacjach Damian Litwinowicz zajmuje 3 miejsce.

Kierowcy Volland Racing rozdawali dzisiaj karty i podzielili między sobą miejsca w top3. W tym gronie jest również Damian Litwinowicz. Dzisiaj było widać, że konkurencja odrobiła pracę domową i rywale nie chcą pozwolić na trzecie zwycięstwo z rzędu Polskiego kierowcy.

Nils Volland narzucił dzisiaj bardzo szybkie tempo i zgarnął wszystkie kwalifikacje. Był dzisiaj zdecydowanie poza zasięgiem. Drugie miejsce przez cały dzień notował Espen Isaksetre. Top3 we wszystkich wyścigach zamykał właśnie Damian Litwinowicz. Wszyscy w Audi A1. Więc po trzech kwalifikacjach Polak zajmuje dobrą 3 pozycję.

„Nie jest łatwo startować razem z kolegami z teamu. Jutro o końcowym wyniku zadecyduje H4 i półfinały” – skomentował Damian

Dzisiejsza rywalizacja była transmitowana na kanale MotoWizja. Jutro również będzie można kibicować przed telewizorami dzięki relacji live na antenie MotoWizji.