Hubert Laskowski w kampanii społecznej Ministerstwa Zdrowia

179
Laskowski
fot. TVP ABC

Hubert Laskowski wziął udział w kampanii #planujedługieżycie, organizowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Kierowca z Dolnego Śląska będzie gościem programu #ABCzdrówko, który TVP ABC wyemituje na swojej antenie w najbliższą niedzielę, 12 listopada.

#planujędługieżycie to kampania społeczna wpisująca się w program Narodowej Strategii Onkologicznej. W ramach inicjatyw Ministerstwa Zdrowia promowany ma być zdrowy tryb życia, odpowiednia profilaktyka czy wzory zachowań ograniczających ryzyko nowotworów. Jedną z grup docelowych jest młodzież, a do elementów edukacyjnych zalicza się program #ABCzdrówko, emitowany dziś na antenie TVP ABC. Jednym z ostatnich gości był Hubert Laskowski. Nasz młody talent skorzystał z zaproszenia Ministerstwa, stając się jednym z ambasadorów projektu. W nagranym programie Laskowski rozmawiać miał o warzywach oraz owocach i ich wpływie na koncentrację, tempo i formę sportową kierowcy rajdowego.

 

Choć omawiane zagadnienie nie jest do końca związane ze światem motorsportu, warto docenić fakt iż Hubert został zaproszony do wzięcia udziału w akcji przez Ministerstwo i niebawem pojawi się na antenie publicznej telewizji. Takie aktywności promują zarówno samego zawodnika, jak i dyscyplinę sportu. Mamy więc nadzieję, iż nie jest to zaledwie jednostkowy przypadek, a nasi zawodnicy będą częściej gościć w przestrzeni publicznej.

Program #ABCzdrówko z udziałem Huberta pojawi się na antenie już w niedzielę 12.11.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.