czwartek, 30 listopada, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościIII runda szutrowego Pucharu Toru Słomczyn

III runda szutrowego Pucharu Toru Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza do Słomczyna na trzecią edycję RallySprintu o Puchar Toru dla kierowców amatorów. 27 czerwca na uczestników będą czekać ponownie odświeżone próby, proste nawigacyjnie, bez lawirowania wokół słupków i opon. Modyfikacji uległa również próba na samym torze Słomczyn. Prosta formuła pozostaje bez zmian. Trzy próby jechane trzy razy według dowolnej kolejności.

 II runda Puchar Toru S?omczyn 2015   

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

 

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca lub nawet kilku kierowców jednym autem jeśli każdy osobno zgłosi się do imprezy. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

W parku maszyn przy torze Słomczyn można zbudować własną strefę serwisową. Udostępniony będzie także grzybek dla kibiców i członków zespołów. Nie ma więc potrzeby opuszczania Słomczyna przez cały czas Pucharu Toru.

 

Nowością będzie system wyników dostępny online, czyli wyniki na żywo dostępny przez urządzenia mobilne przez samych zawodników jak i każdej osoby która ma dostęp do internetu. Będzie można na bieżąco porównywać czasy na poszczególnych próbach.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Zapraszamy do udziału i do kibicowania podczas efektownych szutrowych przejazdów.

 

www.ak-rzemieslnik.pl

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

inf.pras.

NOWOŚCI

61 Rajd Barbórka – harmonogram i informator

Już w sobotę 2 grudnia wielki finał sezonu za sprawą 61 Rajdu Barbórka. W tegorocznej edycji zmierzy...

Rally and Race Team na podium Rajdu Wikinga i „generalki” MSP Rally Trophy!

Rally
Mamy to! Nasza redakcyjna drużyna dokonała "niemożliwego'', stając na podium BSK Tech 8. Rajdu Wikinga - finałowej...

Damian Boncela i Jacek Wasilewski – Mistrzowie RN3 gotowi do Rajdu Barbórka

Damian Boncela, Jacek Wasilewski
Damian Boncela i Jacek Wasilewski - Mistrzowie RN3 zakończą swój sezon podczas Barbórki Warszawskiej. Otrzymaliśmy wypowiedź po...

Wyścigi przestaną istnieć przez globalne ocieplenie

Trophée Andros to najsłynniejsze wyścigi samochodowe rozgrywane na lodzie. Zainaugurowany w 1990 roku cykl zakończy działalność w...

TOYOTA TEAM CLASSIC gotowa do Rajdu Barbórka

Załoga Michał Horodeński i Arkadiusz Sałaciński wystartuje legendarną Toyotą Celica GT-Four w 61. Rajdzie Barbórka. Zawodnicy TOYOTA...

NAJPOCZYTNIEJSZE