poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościIII runda szutrowego Pucharu Toru Słomczyn

III runda szutrowego Pucharu Toru Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza do Słomczyna na trzecią edycję RallySprintu o Puchar Toru dla kierowców amatorów. 27 czerwca na uczestników będą czekać ponownie odświeżone próby, proste nawigacyjnie, bez lawirowania wokół słupków i opon. Modyfikacji uległa również próba na samym torze Słomczyn. Prosta formuła pozostaje bez zmian. Trzy próby jechane trzy razy według dowolnej kolejności.

 II runda Puchar Toru S?omczyn 2015   

Wystartować można każdym autem z ważnymi dokumentami drogowymi. Dopuszczone będą także auta sportowe posiadające książeczkę sportową. Impreza odbywa się w całości na terenie prywatnym z wyłączeniem dróg publicznych. Dzięki temu drogi dojazdowe ograniczone są do minimum, a pomiędzy próbami można poruszać się nawet pieszo.

 

Udział pilota jest opcjonalny. W Pucharze Toru Słomczyn wystartować może sam kierowca lub nawet kilku kierowców jednym autem jeśli każdy osobno zgłosi się do imprezy. Po zakończeniu rywalizacji, w oczekiwaniu na wyniki dla uczestników PTS organizowana będzie Pojeżdżawka.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

W parku maszyn przy torze Słomczyn można zbudować własną strefę serwisową. Udostępniony będzie także grzybek dla kibiców i członków zespołów. Nie ma więc potrzeby opuszczania Słomczyna przez cały czas Pucharu Toru.

 

Nowością będzie system wyników dostępny online, czyli wyniki na żywo dostępny przez urządzenia mobilne przez samych zawodników jak i każdej osoby która ma dostęp do internetu. Będzie można na bieżąco porównywać czasy na poszczególnych próbach.

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Zapraszamy do udziału i do kibicowania podczas efektownych szutrowych przejazdów.

 

www.ak-rzemieslnik.pl

II runda Puchar Toru S?omczyn 2015

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Rajd Sardynii uratowany. Zostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku

Rajd Sardynii 2022
Rajd Sardynii pozostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku. Organizatorzy porozumieli się z promotorem w kwestii przedłużenia...

Ross Brawn czy Frederic Vasseur? Kto wzniesie Ferrari na szczyt?

Ross Brawn w Ferrari
Ross Brawn czy Frederic Vassseur? Karuzela nazwisk na nowego szefa Ferrari właśnie ruszyła. Mattia Binotto nadal trwa...

7 Rajd Wikinga 2022 Action & Show by RRV

7 Rajd Wikinga w oku kamery od RościszówRallyVideo.

Elektroniczne lusterka trafią w końcu do F1?

F1 to największe pole doświadczalne w całym, motorsportowym świecie. Nic więc dziwnego, że prawie codziennie pojawiają się...

7. Rajd Wikinga 2022 Action wideo

Kolejna filmowa porcja akcji z trasy 7 Rajdu Wikinga 2022.

NAJPOCZYTNIEJSZE