piątek, 2 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościKierowca NASCAR zawieszony. Chciał udusić kobietę

Kierowca NASCAR zawieszony. Chciał udusić kobietę

Kierowca NASCAR zawieszony przez włodarzy amerykańskiej serii wyścigowej. Cody Ware trafił do aresztu po oskarżeniu o napaść na kobietę, która była jego partnerką. 27-late wyrządził poważne obrażenia u poszkodowanej.

Kierowca NASCAR trafił do aresztu. Biuro szeryfa z hrabstwa Iredell w Stanach Zjednoczonych poinformowało, że Cody Ware usłyszał oskarżenie o „napaść poprzez próbę uduszenia”.

27-latek wyrządził poważne obrażenia u kobiety. Opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 3 tys. dolarów. Za kilka tygodni ruszy proces w tej sprawie. Jak donoszą źródła, ofiarą jest partnerka kierowcy.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

Zespół Rick Ware Racing, należący do ojca kierowcy, wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie. Włodarze serii wyścigowej NASCAR zawiesili kierowcę na czas nieokreślony. Zespół zrozumiał i zaakceptował decyzję w tej sprawie. Poinformowano, że kierowca współpracuje z władzami w toczącym się procesie.

Zawodnik nie wystąpił w ostatnim wyścigu serii NASCAR, który odbył się na torze Bristol Motor Speedway. Oficjalnie jego nieobecność była spowodowana „sprawami osobistymi”. Kierowca przebywał wtedy w areszcie, a zespół próbował tuszować ten fakt przed opinią publiczną.  Cody Ware tłumaczył się w przeszłości z wybuchów złości. Uważa, że jest to efekt choroby – zespołu Aspergera.

Zobacz: Wyścig NASCAR z gwiazdami Formuły 1 i komentarzem Mikołaja Sokoła

W październiku 2021 roku Carson Ware (brat) został aresztowany za napaść i zniszczenie mienia. Wtedy również NASCAR zawiesił kierowcę, ale po kilku miesiącach pozwolił na ponowne starty. Młodszy brat Cody`ego nie wrócił jednak do ścigania się w NASCAR.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Byśkiniewicz i Siatkowski dobrze nastawieni przed Rajdem Podlaskim

 Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski nie zwalniają tempa i już w najbliższych dniach 2-3 czerwca wystartują w...

Kajetanowicz i Szczepaniak z czwartym czasem na otwarcie 
Rajdu Sardynii!

Tłumy kibiców dopingowały zawodników podczas rozpoczynającego Rajd Sardynii super odcinka specjalnego Olbia - Cabu Abbas. Próba o...

DHL i F1 zmniejszą o 60% emisję CO2

brand_DHL_Barcelona_curcuit
Partner logistyczny Formuły 1 firma DHL wprowadza od europejskiej części sezonu ciężarówki transportujące sprzęt, które w całości...

Ferrari z dużym pakietem poprawek na Grand Prix Hiszpanii

SF-23 podczas testów w Bahrajnie
Scuderia Ferrari podczas zbliżającego się Grand Prix Hiszpanii przywiezie na tor pod Barceloną pierwszy duży pakiet poprawek....

Szymon Piotrowski: „Jadę po mistrzowski tytuł w WSMP!”

Szymon Piotrowski potwierdza swoje mistrzowskie aspiracje w WSMP! Zawodnik Automobilklubu Wielkopolski rozpoczął kampanię 2023 od zwycięstwa i...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here