Kompilacja „Best of Rally 2023 by RRV” – część druga

110

Najlepsze momenty, widowiskowe ratowania, jazda na limicie i nieoczekiwane kraksy. To wszystko znajdziecie w najnowszej kompilacji Rościszów Rally Video, wieńczącej kampanię 2023.

Cytując klasyka, przeszło dwudziestominutowa kompilacja ekipy RRV ma w sobie wszystko to, co rajdowe „misie” lubią najbardziej. W załączonym materiale wideo znajdziecie zatem ujęcia z oesów Mistrzostw Polski, rund okręgowych oraz imprez… całkowicie amatorskich. Przekrój maszyn? Od Fiatów 126p, przez konstrukcje RallyN, Hondy Civic czy Renault Clio, mocarne „czterobuty” Subaru i Mitsubishi, aż po najpotężniejszą maszynerię R5 i Rally2. Film będzie też retrospekcją wszystkich pór roku. Od zimy, po wiosnę, upalne lato i jesień.

Zobacz też: PZM: „Nie chcieliśmy uderzać w żadną grupę, a rozwiązać palący problem”

Jest nam bardzo miło, że w najnowszej kompilacji RościszówRallyVideo znalazła się też… nasza redakcyjna rajdówka! Zobaczycie m.in. widowiskowy slajd i małe „ratowanie” na Rajdzie Natury (9:50) oraz niewielką przygodę na BSK Tech 8. Rajdzie Wikinga (10:13). Mamy nadzieję, iż w sezonie 2024 dostarczymy kibicom jeszcze więcej oesowych emocji!

Pierwszą część znakomitej kompilacji z sezonu 2023 znajdziecie na kanale Youtube RRV.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.