Łukasz Byśkiniewicz zdradził plany na sezon 2024

Byśkiniewicz
fot. Michał Kwapis

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zdradzili swoje plany na sezon 2024. Załoga wspierana przez redakcję TVN Turbo zostaje na rodzimych oesach, zapowiadając walkę w pełnym cyklu RSMP. 

Białe plamy na rajdowej mapie sezonu 2024 zapełniają się coraz szybciej. Podczas targów Poznań Motor Show swoje sportowe plany ogłosili Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski. Zeszłoroczni srebrni medaliści pozostaną przy konstrukcji z Mlada Boleslav, korzystając z tego samego egzemplarza Fabii Rally2 evo. Samochód trafi jednak w inne ręce – za serwis odpowiedzialna będzie ekipa K Rally Team z Olsztyna. Zgodnie z przewidywaniami, załoga stanie na starcie wszystkich siedmiu rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

W ubiegłym sezonie Byśkiniewicz pilotowany przez Daniela Siatkowskiego wziął udział w dziewięciu oficjalnych imprezach. Z dorobkiem 163 punktów, Daniel i Łukasz sięgnęli po tytuły rajdowych wicemistrzów Polski, wygrywając 5 odcinków specjalnych. Najlepszym wynikiem w RSMP było drugie miejsce, wywalczone na Rajdzie Śląska oraz Rajdzie Wisły. Duet stanął raz na najwyższym stopniu podium, wygrywając treningowy start w Rajdzie Warmińskim. Rozgrzewką przed kampanią 2024 będzie występ w cyklu Tarmac Masters.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 43. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.