piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościMarcin Wrona opuszcza Sienną

Marcin Wrona opuszcza Sienną

Najmłodszy kierowca cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, 17 letni Marcin Wrona, nie pojawi się podczas III i IV rundy na 22 zakrętach 2770 metrowej trasy z Siennej do Przełęczy Puchaczówka.

Bardzo chciałem wystartować w zbliżającym się wyścigu górskim na Czarnej Górze – mówi Marcin Wrona. Niestety nie mam własnego samochodu i nie udało się znaleźć konkurencyjnego pojazdu w klasie N-2000.

Marcin wspierany przez Macieja Wisławskiego oraz swoich partnerów: Rockstar Energy Drink, Pepsico, Maxlift, Cerbex, Farutex i Instal-Poż, bardzo dobrze zaprezentował się podczas inauguracji sezonu na bieszczadzkiej trasie w Załużu.

wrona sienna

Bardzo miło wspominam występ podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Kilkanaście lat temu, kibicowałem zawodnikom na tej trasie, a niespełna miesiąc temu mogłem spełnić swoje marzenie – komentuje Wrona. Wynik z Załuża, będę chciał poprawić już za trzy tygodnie podczas Mistrzostw Europy w Limanowej. Jeszcze nie wiem jakim samochodem pojawię się na starcie, ale z pewnością będę startował w najbardziej obsadzonej klasie N-2000 w całym GSMP. Blisko 15 zawodników gwarantuje rywalizację, która jest zacięta podczas każdego podjazdu.

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zima! Bądźcie rozsądni [wideo] Nightride

Nightride streeto e36
Zima! Na weekend przewidywane są opady śniegu, co może zachęcić Was do wieczornych przejażdżek. Bądźcie rozsądni, pamiętajcie...

Goodyear FIA European Truck Racing Championship w Polsce – rozmowa z Markiem Nawareckim

Runda serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce....

Na nic WRC, jeśli Barbórka rozdaje karty

Takie Barbórki pamiętamy. Wspaniałe maszyny klasy WRC i wielkie nazwiska. A Barbórka i ulica Karowa i wywróciły...

Superbarbórka SuperOES 2022 – 10.12.2022

Toyota GR Yaris Tor Kielce SuperOES
Superbarbórka SuperOES 2022 - 10 grudnia na Torze Kielce odbędzie się tradycyjna, kielecka Superbarbórka. Istnieje możliwość zapisania...

Track Day Trophy – Torowa Barbórka w śnieżnych szatach

Borys piotrowski Barbórka TDT bmw compact
Track Day Trophy - finał tegorocznego sezonu tej ligi był prawdziwym baletem na śniegu. Szczególną gracją i...

NAJPOCZYTNIEJSZE