Marcin Wrona opuszcza Sienną

Najmłodszy kierowca cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, 17 letni Marcin Wrona, nie pojawi się podczas III i IV rundy na 22 zakrętach 2770 metrowej trasy z Siennej do Przełęczy Puchaczówka.

Bardzo chciałem wystartować w zbliżającym się wyścigu górskim na Czarnej Górze – mówi Marcin Wrona. Niestety nie mam własnego samochodu i nie udało się znaleźć konkurencyjnego pojazdu w klasie N-2000.

Marcin wspierany przez Macieja Wisławskiego oraz swoich partnerów: Rockstar Energy Drink, Pepsico, Maxlift, Cerbex, Farutex i Instal-Poż, bardzo dobrze zaprezentował się podczas inauguracji sezonu na bieszczadzkiej trasie w Załużu.

wrona sienna

Bardzo miło wspominam występ podczas 41 Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego. Kilkanaście lat temu, kibicowałem zawodnikom na tej trasie, a niespełna miesiąc temu mogłem spełnić swoje marzenie – komentuje Wrona. Wynik z Załuża, będę chciał poprawić już za trzy tygodnie podczas Mistrzostw Europy w Limanowej. Jeszcze nie wiem jakim samochodem pojawię się na starcie, ale z pewnością będę startował w najbardziej obsadzonej klasie N-2000 w całym GSMP. Blisko 15 zawodników gwarantuje rywalizację, która jest zacięta podczas każdego podjazdu.

inf.pras.