czwartek, 2 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościMistrz Litwy wystartuje w ProfiAuto RSMP

Mistrz Litwy wystartuje w ProfiAuto RSMP

Krzysztof Bubik, ubiegłoroczny Mistrz Litwy w klasie LARČ 5 zasili szeregi stawki ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Na prawym fotelu BMW M3 E46 Compact usiądzie Adrian Sadowski.

Na samym początku tegorocznego sezonu Krzysztof Bubik wsiadł do Forda Fiesty Rally 4, za kierownicą którego odbył zimowe testy. Ostatecznie jednak Litiwin będzie startował znacznie starszą konstrukcją – BMW M3 E46 Compact.

Na prawym fotelu obecny będzie Adrian Sadowski, który będzie się wymieniał z Bartoszem Dzienisem.

Foto: Krzysztof Bubik Racing

Program startów Litewskiego zawodnika obejmuje przede wszystkim cykl ProfiAuto Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, które po ostatnich decyzjach i odwołaniu zaplanowanych wiosennych rund, rozpoczną się od Rally Zemaitaiji.

Foto: Krzysztof Bubik Racing

Zanim to nastąpi załoga Krzysztof Bubik Racing wystartuje w Ignalina Rally Cup, na którego starcie pojawią się, m.in. Adrian Chwietczuk, Robert Kocik, Zbyszek Staniszewski oraz Krzysztof Polak.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Imprezy amatorskie w grudniu – nie ma gdzie jeździć?

Tor Kielce rajdy amatorskie
Spadł pierwszy śnieg, policja ściga w miastach tych, którzy odpowiadają, że "zamykają tory!", "nie mamy gdzie szlifować...

Dodatkowe show dla kibiców w szczytnym celu

Na ulicy Karowej będą dodatkowe emocje i to w szczytnym celu. Można wylicytować przejazdy z dwoma najbardziej...

Kryterium Asów na żywo w TV

Jeżeli z jakichś powodów nie możesz przyjść na ulicę Karową w Warszawie, to nic straconego. Mamy dla...

Rajdowa Toyota GR Yaris zadebiutuje na Rajdzie Barbórka

Rajd Barbórka to idealne miejsce do zaprezentowania nowego auta rajdowego na sezon 2022. W najbliższy weekend, załoga...

Kajto zdradził jakim autem pojedzie Barbórkę

Po opublikowaniu listy zgłoszeń nie ucichły spekulacje czym pojedzie Kajetan Kajetanowicz z Maciejem Szczepaniakiem na 59 Rajdzie...

NAJPOCZYTNIEJSZE