środa, 25 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaFilm VideoFilmowe podsumowanie 2021 roku załogi Rally and Race i... nasze plany, nie...

Filmowe podsumowanie 2021 roku załogi Rally and Race i… nasze plany, nie tylko rajdowe

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego sezony 2021 w wykonaniu naszego redakcyjnego Subaru z naczelnym za kierownicą. Niestety, ze względów na awarie silnika sezon był krótki, ale rok 2022 zapowiada się znacznie intensywniej. Plany są ambitne, a redakcyjna Impreza jest już w pełni gotowa. 

Nie tylko piszemy o motorsporcie, ale jak widzicie, także w nim aktywnie uczestniczymy. Nasz redaktor naczelny Krzysztof Czechak coraz częściej pojawia się na zawodach za kierownicą redakcyjnego Subaru. Co prawda dość ambitne plany z 2021 roku pokrzyżowały problemy techniczne, jednak jakimś cudem końcówkę sezonu udało się nam uratować i wystartować w kilku zawodach.

Podczas imprez słyszeliśmy od was – oesowych rywali i jak się okazuje także naszych czytelników – dużo pozytywnych opinii i wiele miłych słów. Uwierzcie nam, że to bardzo ważne dla całej redakcji. Utwierdzacie nas, że robimy coś ważnego dla amatorskiego motorsportu i jego fanów.

Obiecujemy, że w roku 2022 będziemy widywać się z wami na oesach znacznie częściej. W planach mamy odwiedzić imprezy w całym kraju i przy okazji porozmawiać z ich organizatorami i zawodnikami. Jednak ten rok będzie dla nas ważny także z innego względu – będziemy w nim obchodzić 10-lecie istnienia magazyny Rally and Race!

Dla nas było to 10 lat wypełnione dobrą energią, pasją, ale także i tymi trudniejszymi chwilami, mimo tego nigdy nawet przez głowę nie przeszło nam, żeby zamknąć magazyn Rally and Race. Co więcej, od roku uruchomiliśmy i rozwijamy nasz nowy serwis internetowy, jesteśmy patronem medialnym coraz większej liczby imprez – zarówno tych amatorskich, gdzie tkwią nasze korzenia, jak też tych największych z Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Polski na czele.

Mamy to szczęście, że nie tylko jednoczymy wokół Rally and Race coraz większą rzeszę fanów motorsportu, ale także udało się już nam przyciągnąć do redakcji wielu świetnych ludzi i pasjonatów, którzy uwierzyli w ten projekt. Jak na razie nie brakuje nam chęci, ani pomysłów, które już niebawem poznacie. W tym roku zobaczycie w naszym serwisie kilka nowych cykli, jeszcze więcej felietonów, ponadczasowych materiałów, ciekawych aut i konkursów. Jednocześnie nie zapominamy o „papierze”, w którym także szykujemy sporą niespodziankę. Tymczasem do zobaczenia na Walimskie Zimówce, na której się już zameldowaliśmy. Stay tuned!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Prawy fotel Laskowskiego czeka na kibiców

Jeśli zawsze marzyłeś o przejażdżce samochodem rajdowym, chętnie angażujesz się w akcje charytatywne i wybierasz się na...

Maciej Manejkowski w nowej roli na torze i plany na przyszłość

Maciej Maney Manejkowski w tym roku odłożył kask na półkę i jak cały zespół Avalon zaangażował się...

Wystartował puchar Work Stuff Super S Cup

To już V edycja pucharu, w którym zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski Super S Cup w...

KJS Rally Mazowsze 2022 – trwają zapisy

Trwają zapisy na Rally Mazowsze 2022, czyli Konkursową Jazdę Samochodem. Jest to jedna z nielicznych imprez tego...

Kanjo night Łódź

Kanjo Nights - Kanjo Night Łódź 2022
Kanjo nights to nie są zwykłe spoty. To nie spędowiska ogłaszane w Internecie, podczas których liczy się...

NAJPOCZYTNIEJSZE