środa, 22 marca, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIEPZM organizuje przetarg na poprowadzenie simracingowych mistrzostw Polski

PZM organizuje przetarg na poprowadzenie simracingowych mistrzostw Polski

Simracing jest Twoją pasją, masz doświadczenie w organizacji wyścigów oraz smykałkę do medialnej promocji? Mamy coś dla Ciebie! PZM organizuje właśnie przetarg na poprowadzenie Mistrzostw Polski Digital Motorsport 2023. Oferty składać można do 15 lutego. Spiesz się, bo simracingowa konkurencja nie śpi!

Wiernie cytując oficjalny komunikat, PZM zaprasza do składania ofert na nabycie praw do promocji oraz organizacji zawodów Mistrzostw Polski Digital Motorsport (MPDM) i Pucharu Polski Digital Motorsport (PPDM). Zwycięzca przetargu współpracując z Polskim Związkiem Motorowym weźmie pod swoje skrzydła najważniejszy, simracingowy czempionat w kraju oraz wszelkie związane z nim prawa medialne, marketingowe czy… handlowe. Co za tym idzie, będzie też odpowiedzialny za odpowiednie transmisje na żywo oraz promocję serii.

Ofertę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego. Powinna ona zawierać proponowaną koncepcję organizacji MPDM i PPDM z uwzględnieniem konkurencji sportu samochodowego, wizję rozwoju, prezentację oferenta potwierdzającą doświadczenie w branży e-sportowej oraz… proponowaną cenę. PZM wytypuje zwycięzców do 28 lutego.

Sezon 2022 wzorem do naśladowania

Organizatorem oraz promotorem MPDM 2022 (rozgrywanych jako Porsche Esports Sprint Challenge Poland) był Ragnar Simulator. Sponsorem tytularnym został rodzimy oddział marki Porsche. Wyścigi rozgrywane były na platformie iRacing, a profesjonalne transmisje na żywo oglądaliśmy na kanałach Eleven Sports. Nasza redakcja była jednym z czołowych partnerów medialnych – relacjonując każdy wyścig oraz podsumowując sezon na łamach papierowego magazynu. MPDM 2022 okazał się wielkim sukcesem medialnym i genialną formą promocji wirtualnej rywalizacji. Po pierwsze, treści związane z cyklem trafiły do… sześciu milionów odbiorców. Po drugie, oficjalne relacje na żywo oglądało sumarycznie… blisko półtora miliona widzów! Liczymy na to, iż tegoroczna edycja dorówna tym liczbom.

Szczegóły przetargu oraz wszystkie, techniczne aspekty oferty znajdziecie na stronie PZM. Po więcej nowinek ze świata elektronicznego motorsportu zapraszamy na rallyandrace.pl.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Frydrych odzyskuje pozycję Mistrza Polski 2022, ale tytuły rozdano 3 miesiące temu

Dzisiaj Trybunał Polskiego Związku Motorowego uchylił dyskwalifikację techniczną Jarosława Frydrycha z 6 rundy MPRC 2022. Ta decyzja...

Kalle Rovanpera dołącza do stawki Drift Masters!

Kalle
Włodarze Drift Masters odkrywają kolejne karty. Do stawki sezonu 2023 dołącza Kalle Rovanpera, Rajdowy Mistrz Świata 2022....

Bolid Schumachera z V10 na sprzedaż. Legendarne Ferrari F1-2000 trafi pod młotek

Bolid Schumachera F1-2000 trafi na aukcję
Bolid Schumachera po raz kolejny trafi na aukcję. Po sukcesie ostatniej licytacji, kolejny bolid wielokrotnego mistrza świata...

Greensmith nie zamierza spoczywać na laurach

Greensmith
Gus Greensmith powrócił na łono WRC w iście królewskim stylu. Po rozwiązaniu kontraktu z M-Sportem Brytyjczyk "spadł''...

Subaru Impreza 22B STi jako restomod. Niezwykły projekt

Subaru Impreza 22B STi jako restomod
Subaru Impreza 22B STi to jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku wtórnym. Jednak dostępność tych samochodów...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here