wtorek, 28 listopada, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaNA TOPIEPZM organizuje przetarg na poprowadzenie simracingowych mistrzostw Polski

PZM organizuje przetarg na poprowadzenie simracingowych mistrzostw Polski

Simracing jest Twoją pasją, masz doświadczenie w organizacji wyścigów oraz smykałkę do medialnej promocji? Mamy coś dla Ciebie! PZM organizuje właśnie przetarg na poprowadzenie Mistrzostw Polski Digital Motorsport 2023. Oferty składać można do 15 lutego. Spiesz się, bo simracingowa konkurencja nie śpi!

Wiernie cytując oficjalny komunikat, PZM zaprasza do składania ofert na nabycie praw do promocji oraz organizacji zawodów Mistrzostw Polski Digital Motorsport (MPDM) i Pucharu Polski Digital Motorsport (PPDM). Zwycięzca przetargu współpracując z Polskim Związkiem Motorowym weźmie pod swoje skrzydła najważniejszy, simracingowy czempionat w kraju oraz wszelkie związane z nim prawa medialne, marketingowe czy… handlowe. Co za tym idzie, będzie też odpowiedzialny za odpowiednie transmisje na żywo oraz promocję serii.

Ofertę należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 15 lutego. Powinna ona zawierać proponowaną koncepcję organizacji MPDM i PPDM z uwzględnieniem konkurencji sportu samochodowego, wizję rozwoju, prezentację oferenta potwierdzającą doświadczenie w branży e-sportowej oraz… proponowaną cenę. PZM wytypuje zwycięzców do 28 lutego.

Sezon 2022 wzorem do naśladowania

Organizatorem oraz promotorem MPDM 2022 (rozgrywanych jako Porsche Esports Sprint Challenge Poland) był Ragnar Simulator. Sponsorem tytularnym został rodzimy oddział marki Porsche. Wyścigi rozgrywane były na platformie iRacing, a profesjonalne transmisje na żywo oglądaliśmy na kanałach Eleven Sports. Nasza redakcja była jednym z czołowych partnerów medialnych – relacjonując każdy wyścig oraz podsumowując sezon na łamach papierowego magazynu. MPDM 2022 okazał się wielkim sukcesem medialnym i genialną formą promocji wirtualnej rywalizacji. Po pierwsze, treści związane z cyklem trafiły do… sześciu milionów odbiorców. Po drugie, oficjalne relacje na żywo oglądało sumarycznie… blisko półtora miliona widzów! Liczymy na to, iż tegoroczna edycja dorówna tym liczbom.

Szczegóły przetargu oraz wszystkie, techniczne aspekty oferty znajdziecie na stronie PZM. Po więcej nowinek ze świata elektronicznego motorsportu zapraszamy na rallyandrace.pl.

Jakub Socha
Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora.

NOWOŚCI

Peugeot 208 Rallye do kupienia tylko w jednym salonie na świecie

Peugeot 205 Rallye był ogromnym sukcesem sprzedażowym, który zaskoczył samego producenta. Zaprezentowany w 1988 roku samochód miał...

Yaris Cup – całkowicie nowa klasa w polskim Rallycrossie

W sezonie 2024 zadebiutuje zupełnie nowa klasa w Mistrzostwach Polski Rallycross. Będzie to Yaris Cup. Pucharowa klasa...

Barbórka Bis z nowymi lokalizacjami

Tydzień po 61 Rajdzie Barbórka odbędzie się Rally Barbórka Bis dla kierowców amatorów. Wydarzenie będzie organizował Witold...

Rajdy kontra wyścigi – akcja roku FIA

W RALLY and RACE kochamy jednakowo rajdy i wyścigi. Zdarza się jednak, że trzeba wybrać jedno z...

61 Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo – harmonogram relacji

Tegoroczna edycja 61. Rajdu Barbórka ponownie będzie transmitowana na żywo. Jednak nie wszystkie odcinki. Będą trzy wejścia...

NAJPOCZYTNIEJSZE