Rajd Śląska w obiektywie Rościszów Rally Video

284

Widowiskowe nawroty, jazda na granicy przyczepności, większe i mniejsze przygody, ratowania i sportowa rywalizacja. Zapraszamy na kolejną relację z Rajdu Śląska od ekipy Rościszów Rally Video. 

Tegoroczna, 7. edycja Rajdu Śląska padła łupem Kacpra Wróblewskiego i Jakuba Wróbla. Załoga Orlenu pokonała Łukasza Byśkiniewicza i Daniela Siatkowskiego (+5,1 sekundy), podium uzupełnili bracia Szejowie (+7,5 sekundy). W kategorii 2WD zatriumfował Jacek Sobczak pilotowany przez Mateusza Pawłowskiego. Drugie miejsce wywalczyli Hubert Kowalczyk i Jarosław Hryniuk, którzy wygrali przednionapędową klasę 4. W grupie 3. z drugiego triumfu w sezonie cieszyli się Kuba Matulka i Daniel Dymurski (Fiesta Rally3).

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.