Rally Park Kaczyce 2.0 trafi do… Richard Burns Rally

Baza polskich tras i obiektów w kultowym Richard Burns Rally powiększa się! Zapowiedziano właśnie, iż wkrótce przeniesiemy się na wirtualny Rally Park Kaczyce 2.0. Opublikowano również pierwszą zapowiedź z BMW Artura Sękowskiego w roli głównej!

Fani kultowego „ryśka” mają kolejne powody do radości. Poinformowano właśnie, iż już wkrótce rodzima społeczność RBRa przeniesie się na kolejną, polską arenę. Krzysztof Dej stworzył bowiem wierną, elektroniczną kopię Rally Park Kaczyce. Otrzymaliśmy pierwszą wideozapowiedź – w roli głównej mocarne, żółto-niebieskie BMW M3 Artura Sękowskiego.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

Lista biało-czerwonych akcentów w Richard Burns Rally stale się powiększa. Od wielu lat rywalizujemy już na starym układzie ulicy Karowej. W ostatnich miesiącach powstała też wierna kopia odcinka „Rościszów-Walim” oraz „Wolibórz-Jodłownik”. Poza rychłą premierą „Rallypark Kaczyce 2.0”, niebawem pojawić się ma ulica Rajdowa i „Lubachów – Zagórze”. Fani szutrów mogą zmierzyć się z inauguracyjnym oesem Rajdu Polski – „Areną Mikołajki”.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.