niedziela, 22 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaRajdyKJSStolica jedzie do Wyszkowa

Stolica jedzie do Wyszkowa

Harmonogram imprez dla kierowców amatorów w Warszawie nie wygląda za ciekawie. Jesteśmy tuż po finiszu wakacji, ponad pół roku za nami, a w samej Warszawie odbyły się dwie imprezy dla kierowców amatorów. Nie licząc imprez na torze Modlin czy Autodromie Słomczyn mieliśmy tutaj dosłownie 2 imprezy w tym roku.

Niestety nie wygląda to lepiej. Automobilklub Królewski i Auto Koło Centrum mają po jednym wydarzeniu w samej Warszawie. Warunki nie są przyjazne w samym mieście więc organizatorzy uciekają do ościennych miejscowości. Nie inaczej będzie z kolejnym wydarzeniem czyli Rally Wyszków organizowanym przez Auto Koło Centrum.

Impreza pod przewodnictwem Witolda Pruszyńskiego została zaplanowana na dwa dni dokładnie 2 i 3 października. Tegoroczny edycja odbędzie się jako KJS – przyznającym punkty do licencji sportowej.

Organizator zapowiada w sobotę sekcję – na około 60-kilometrowej trasie wytyczonej na terenie Wyszkowa, Leszczydół-Nowiny, Rząśnika i okolic,  gdzie rozegranych zostanie 10 prób sportowych na wydzielonych z ruchu i zabezpieczonych placach i parkingach.
Dzięki współpracy z lokolanymi władzami w dniu tym rozegrane zostaną w ramach rajdu Próby o puchar: Starosty Wyszkowskiego i Wójta Gminy Rząśnik.

W niedzielę zaplanowana została widowiskowa rywalizacja z paradą uczestników na super próbach w szczególności widowiskowa: „Super Próba” o Puchar Burmistrza Wyszkowa i „Grand Prix” o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

19. Wyścig Górski Prządki – wyniki pierwszego dnia

W sobotę 21 maja wystartowała rywalizacja w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. Obok krajowego czempionatu kierowcy rywalizowali w...

Tom Kristensson na czele Rajdu Podlaskiego

Szwed Tom Kristensson zakończył pierwszy dzień zmagań szutrowego 41. Rajdu Podlaskiego na pozycji lidera. Kacper Wróblewski jest...

Ekstaza Leclerca, Verstappen bez mocy!

Charles Leclerc po raz kolejny z pole position! Niestety, nie oglądaliśmy szalonej batalii do ostatniej sekundy, Verstappen...

Sędziowie przywracają „Kajto” na podium!

W końcu, doczekaliśmy się! Sędziowie przychylili się do apelu zespołu Lotos Rally Team i poprawili rezultat Polaków...

Elfyn Evans wygrywa poranny maraton

Toyota nie ma sobie równych na porannej pętli Rajdu Portugalii! Evans zwiększył przewagę nad Rovanperą, a na...

NAJPOCZYTNIEJSZE