Szejowie grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

7

Z okazji 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zespół rajdowy GK Forge LOTTO Rally Team wystawił na licytację niesamowitą i niecodzienną możliwość przejechania odcinka specjalnego samochodem kategorii Rally2 w roli pilota. To wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów motorsportu i nie tylko. Sposób na spełnienie marzenia, przy jednoczesnej pomocy na szczytny cel.

Najszybsi bracia w Polsce wystawiają na licytację przejazd samochodem Rally2 w roli pilota na testach przed rundą Rajdowych Mistrzostw Europy – Rajdem Śląska. Sam rajd odbędzie się w dniach 11-13 października tego roku, a testy odbędą się bezpośrednio przed nim. Szczegóły zostaną ustalone ze zwycięzcą licytacji w terminie bliższym rajdu.

Zespół GK Forge LOTTO Rally Team zachęca do udziału w licytacji. Wspólnie pomagamy i wspólnie chcemy przyczynić się do tego, aby poprawić jakość ochrony zdrowia. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy mamy taką możliwość. Na oddziały medyczne szpitali co roku trafia nowy sprzęt… a zwycięzcy licytacji oprócz świadomości pięknego i szlachetnego czynu mogą spełnić swoje marzenia.

Link do licytacji: https://allegro.pl/oferta/1857-przejazd-samochodem-rajdowym-rally2-jako-pilot-wosp-z-bracmi-szeja-15083947207

Jarosław Szeja: – Zawsze, kiedy tylko mamy taką możliwość, staramy się pomagać – działać społecznie i charytatywnie. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to doskonała okazja ku temu, aby zrobić to ponownie. Zwycięzca licytacji zasiądzie na prawym fotelu naszego samochodu Rally2 na testach przed rundą mistrzostw Europy – Rajdem Śląska – i postaram się zaprezentować mu, na czym polega nasz sport od środka. Warto pomagać, wspólnie możemy działać cuda! Zachęcam do licytowania!