WOŚP: wylicytuj dzień w roli członka załogi funkcyjnej Rajdu Małopolski

18
WOŚP
fot. Rajd Małopolski - oficjalny profil Facebook

Włodarze Rajdu Małopolski wspierają WOŚP. Na licytację trafiła wyjątkowa gratka dla wszystkich sympatyków jazdy na opis. Do wygrania jest bowiem… dzień w roli członka drużyny funkcyjnej!

Przedmiotem licytacji jest jeden dzień spędzony w roli członka oficjalnej załogi funkcyjnej 4. Valvoline Rajdu Małopolski 2024. Najhojniejszy darczyńca wskoczy najprawdopodobniej na pokład samochodu S1, więcej informacji podanych zostanie tuż przed startem imprezy.

Tegoroczna 4. edycja Valvoline Rajdu Małopolski zostanie rozegrana w dniach 6-8 czerwca. Impreza ugości stawkę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, cyklu RMP i RSMŚl.

Licytację znajdziecie w serwisie Allegro, gdzie dostępne są też inne, motorsportowe akcje.

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 stycznia. Tegoroczne motto fundacji Jurka Owsiaka brzmi „Tu wszystko gra OK!”, a hasłem przewodnim zbiórki jest slogan „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Środki zebrane w finale posłużą do zakupu sprzętu do diagnozowania, monitorowania rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci oraz osób dorosłych. W ciągu 31. finałów WOŚP zebrała ponad 2 miliardy złotych, kupując ponad 71 000 urządzeń. W zeszłym roku Orkiestra walczyła z sepsą. Udało się zebrać aż… 243 259 387,25 złotych.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.