środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaWyścigiRallycrossTomasz Łyszkowicz w nowej odsłonie w Poznaniu

Tomasz Łyszkowicz w nowej odsłonie w Poznaniu

Już w najbliższy weekend odbędzie się nowa odsłona BMW Tomasza Łyszkowicza czyli popularnego „Halka”. Do zespołu dołączyły Oleje Klimowicz Racing Team, którego sponsorem jest firma Oleje Klimowicz od 2002 roku oficjalny dystrybutor marki Neste z Finlandii.

Oleje Klimowicz wraz z Neste postanowił wspomóc nasz zespół w osiąganiu jak najlepszych wyników i stał się naszym głównym sponsorem. Zostaliśmy również hojnie obdarowani produktami marki Neste, które pomogą nam w odpowiednim zadbaniu o smarowanie naszych aut zarówno wyścigowych jak i transportowych.

Karol Rogalski – manager zespołu: „Sport, a w szczególności sporty motorowe zawsze towarzyszyły Neste (Neste był głównym sponsorem rajdu WRC w Finlandii), dlatego podjęliśmy decyzję o powstaniu własnego teamu sportowego. Chcemy aby marka Neste jak i firma OLEJE KLIMOWICZ była kojarzona ze sportowym duchem. Poprzez nasz team wspieramy niezwykłe osoby w rozwijaniu ich pasji do sportów motorowych dlatego serdecznie witamy Tomasza w naszym zespole i wierzymy ze razem będziemy osiągać zamierzone cele.”

fot. Michał Kondrowski

Dziękujemy za zaufanie i postaramy się godnie reprezentować barwy naszych sponsorow na aucie zobaczymy dalej loga Controlled Fire i naszych dziewczyn z fundacji Omea Life.

Debiut w nowych barwach możecie zobaczyć w galerii wykonanej przez Michał Leszczyński Photografia, a na żywo będziecie mogli nas 23-24 lipca na zawodach mistrzostw Europy Centralnej w Poznaniu. Przyjeżdżajcie, kibicujcie i koniecznie przyjdźcie do nas przybić 5.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kartingowy evergreen. Czyli „ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci”?

Łowca Patentów
Gadanie Kontrolne - Kartingowy Wtorek Formuła 1. Wielkie marzenie każdego młodego kartingowca. To „królowa motosportu” jest od wielu...

Udany weekend na podium dla Karola Kręta w Oschersleben

Kolejny udany weekend Karola Kręta w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Młody zawodnik Akademii ORLEN Team stanął...

51 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

NAJPOCZYTNIEJSZE