U2 nagra piosenkę o aferze w Red Bull Racing. Zespół chce pogrążyć Hornera?

Red Bull
fot. Red Bull Content Pool

Liczba absurdów w świecie Formuły 1 osiągnęła niewyobrażalny wręcz poziom. Pojawiły się plotki, że zespół U2 nagra utwór o… matrymonialnej aferze w Red Bull Racing! Nagranie ma pogrążyć Christiana Hornera, ukazując słuchaczom jego prawdziwe oblicze.

Mogłoby się wydawać, iż Grand Prix Arabii Saudyjskiej okraszone kolejnym dubletem Red Bull Racing ostatecznie ugasi aferę „Horner Gate”. Helmut Marko poinformował w końcu o pozostaniu na swoim stanowisku, media obiegły informacje o lukratywnej ugodzie stajni z zawieszoną pracownicą, doszło też do spotkania wierchuszki Red Bulla. Wygląda jednak na to, iż kłopoty Christiana Hornera dopiero się rozpoczynają, zaś afera… nabiera rumieńców.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

Redakcja F1 Insider donosi bowiem, iż ciągnąca się medialna telenowela szkodzi ogólnym interesom koncernu. „Dość” powiedzieć mieli większościowi akcjonariusze z Tajlandii. Ich zdaniem szybkie zwolnienie Christiana Hornera będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem, które zabezpieczy spółkę przed… spadkami na giełdzie. W USA (największym rynku zbytu napoju energetycznego z bykami w logo) narastają „antyredbulowe” nastroje, wzniecane przez lokalne ugrupowania feministyczne. Grupy te domagają się wyrzucenia Brytyjczyka, grożąc pikietami i protestami. Właściciele Red Bulla nie zamierzają sobie na to pozwolić…

Bono i spółka pogrążą Christiana Hornera?

Dziś pojawiły się nowe, sensacyjne plotki, które mają stać się głównym „straszakiem” na tajskich akcjonariuszy. Zawieszona pracownica chce ponoć przerwać zasłonę milczenia, i pomimo milionowego „odszkodowania”, opowiedzieć o kulisach całej afery. We wszystkim pomóc ma zespół… U2! Brat Fiony Hewitson ma być zięciem gitarzysty kultowej ekipy, a Bono i spółka zastanawiają się nad nagraniem piosenki piętnującej zachowanie dyrektora Oracle Red Bull Racing. Jeśli doniesienia o pomyśle U2 okażą się prawdą, Horner odejdzie z zespołu przed Grand Prix Australii. Red Bull nie będzie mógł pozwolić sobie na tak wielki skandal. Zwykła plotka, czy sprytna karta przetargowa? Tego dowiemy się już wkrótce…

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 43. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.