piątek, 22 października, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościW Toruniu "szkolenie", SMT przeniesione, SuperOES Kielce pod znakiem zapytania

W Toruniu „szkolenie”, SMT przeniesione, SuperOES Kielce pod znakiem zapytania

Obostrzenia związane z pandemią jak wszyscy doskonale wiemy zostały przedłużone do 18 kwietnia 2021. Organizatorzy znów zostali podstawieni pod ścianą, muszą bowiem zastosować się do decyzji rządu, jednak z drugiej strony cały czas pytają i sugerują rozwiązania uczestnicy.

II runda SMT na Torze Testowym Fiata w Tychach, zaplanowana właśnie na 18 kwietnia, przeniesiona zostaje o tydzień i na tą chwilę obowiązująca data to 25 kwietnia.

I runda Time Attack Trophy zaplanowana w Moto park Toruń na 17 kwietnia… Będzie zrealizowana, ale w innej formie. Organizator napisał wprost: „17.04 – nie będzie zawodów, BĘDZIE SZKOLENIE DLA KIEROWCÓW „TIME ATTACK TROPHY” w zakresie doskonalenia techniki jazdy”.
Będą instruktorzy, będzie też pomiar czasu, a „Wyróżniający się uczestnicy szkolenia zostaną na koniec nagrodzeni” – zadeklarował organizator. Nie dyskutujemy, cieszymy się, że będzie możliwość jazdy po torze, trzymamy kciuki za bezpieczne i bezproblemowe przeprowadzenie szkolenia.

IV runda SuperOES na Torze Kielce, zaplanowana na 17 kwietnia, na tą chwilę pozostaje pod znakiem zapytania, oficjalny komunikat ma pojawić się maksymalnie 10 kwietnia. Z racji odwołanej III rundy, jeżeli runda IV dojdzie do skutku, organizator honoruje na niej wpisowe opłacone na wspomniany, marcowy SuperOES.

O kolejnych oficjalnych komunikatach będziemy Was informować.

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

3. Rally Radków 2021 – filmowe podsumowanie finału TM

Na ostatniej w tym sezonie rundzie z cyklu Marten Tarmac Masters, zabrakło może aut klasy Rally2, ale...

Szansa na podium!

Ostatnia runda European Le Mans Series odbędzie się w najbliższą niedzielę, 24 października na torze Autódromo Internacional...

Super Sprint Żyraków

Zdradliwe szykany na trasie Super Sprintu o Puchar Wójta Gminy Żyraków czyli 9 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego...

Czy Toyota GR Yaris może się stać autem kultowym?

Kuba Przygoński Toyotę GR Yaris przetestował już wielokrotnie na torze, a ostatnio auto towarzyszyło mu w załatwianiu codziennych spraw. “To...

Time Attack Trophy 2021 III runda – ZAPISY

Time Attack Trophy - zapisy
Trwają zapisy na trzecią, finałową rundę cyklu Time Attack Trophy 2021. PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI 2021 odbędzie się w...

NAJPOCZYTNIEJSZE