Wstępny kalendarz Mistrzostw Okręgu Łódzkiego w KJS 2024

226
MotoSportKlub

Łódzki Związek Motorowy MotoSportKlub przekazał nam wstępny kalendarz MOŁ na sezon 2024, które organizuje we współpracy z Automobilklubem Tomaszowskim. Bardzo cieszymy się, że działają i czekamy każdą z zapowiadanych imprez w województwie łódzkim.

Łódzki Związek Motorowy MotoSportKlub to ekipa, działająca od wielu lat na terenie Łodzi i regionu łódzkiego. W okolicach 2010 roku organizowali KZK (Konkursy Zręczności Kierowców) na różnych obiektach, również takich, które dziś już nie istnieją. Mowa o KZK na terenie Polmozbytu, czy Tesco na ulicy Pojezierskiej – w miejscu którego dziś stoją bloki mieszkalne. Każdego roku łódzkie środowisko czeka na „Bociany”, czyli imprezę amatorską organizowaną na ulicach biegnących w pobliżu osiedla o tej samej nazwie. W kalendarzu 2024 odpowiadają za KJS Czarnocin, wspomniane Bociany i KJS Głowno.

Automobilklub Tomaszowski stoi za Grand Prix Tomaszowa Maz – Rajd Rzeczyca i Nocnym Grand Prix o puchar prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Obie imprezy dobrze znane w środowisku i przyciągające masę lokalnych kibiców i załogi z całej Polski.

Nieoficjalny Kalendarz MOŁ 2024:

17.03.2024 – KJS Czarnocin

02.06.2024 – Grand Prix Tomaszowa Mazowieckiego – Rajd Rzeczyca

23.06.2024 – Bociany w Łodzi

22.09.2024 – KJS Głowno

06.10 lub 13.10.2024 – Nocne Grand Prix o Puchar Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego

Powyższe rajdy organizowane są przy ścisłej współpracy Automobilklubu Tomaszowskiego i MotoSportKlubu. Daty są wstępne i informujący nas o nich MotoSportKlub zastrzegł, że mogą nastąpić drobne zmiany, jednak jest to plan, który warto uwzględnić w kalendarzu startów. Szanujemy za podejście, że lepiej wcześniej poinformować i ewentualnie w porę zmienić datę, niż ogłaszać wydarzenie dwa tygodnie wcześniej. Kibicujemy aby frekwencja dopisywała, a o nowościach będziemy informować.