3. Nocny Super OES Polska Nowa Wieś już 31 stycznia

Już w najbliższą niedzielę (31 stycznia) odbędzie się trzecia edycja Nocnego Super OES-u, tradycyjnie rozgrywana na autodromie w Polskiej Nowej Wsi. Impreza organizowana przez Automobilklub Opolski jest znakomitą okazją do zarówno treningu przed nadchodzącym sezonem 2016, ale również do polepszenia umiejętności jazdy w nocnych warunkach.

plakat_3_nocny_super_oes

Udział w imprezie może wziąć każdy chętny, kto ma samochód, prawo jazdy, aktualne ubezpieczenie OC oraz wszystkie dokumenty dopuszczające pojazd do poruszania się po drogach publicznych. Załogę mogą tworzyć kierowca i pilot lub sam kierowca. W imprezie może wziąć udział maksymalnie 50 załóg. Na uczestników czeka przejeżdżana trzykrotnie 1,5-kilometrowa próba sportowa o nawierzchni asfaltowej, zakończona metą lotną. Sportowa część rywalizacji rozpocznie się o 17:30, lecz bramy lotniska będą otwarte już od 15:30. Rozdanie nagród planowane jest o godzinie 20:40.

Pierwszą edycję Nocnego Super OES-u wygrali Marek Szpunar i Dariusz Polak w BMW E36 325i. Rok temu, podczas drugiej edycji tej imprezy, najlepsza okazała się załoga Paweł Stasiak/Adam Ślesiński w Subaru Imprezie GT. Kto w tym roku będzie Królem Nocy i wygra nocne rajdowanie w Polskiej Nowej Wsi?

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych i nie tylko!

 

Regulamin uzupełniający:

Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-001 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-002 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-003 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-004 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-005 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-006 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-007 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-008 Regulamin UzupeBniaj_cy 3. Nocny Super Oes-page-009

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:

Formularz ZgBozeniowy 3. Nocny Super Oes

inf.pras.

Dodaj komentarz