Druga runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku – marzec 2017

25 marca w Białymstoku odbędzie się kolejna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Po niespełna miesiącu kontynuujemy rywalizację tegorocznego cyklu SMB. Tym razem spotkamy się na białostockich Krywlanach, by w sześciu próbach wyłonić zwycięzców kolejnej imprezy.

plakat-smb2017-marzec

Inauguracyjna runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku odbyła się na białostockim stadionie miejskim. Ponad 40 załóg rywalizowało w kilku klasach w czterech próbach sportowych. Ostatnią próbę rozegrano jako Power Stage, do zdobycia były dodatkowe punkty, co urozmaiciło rywalizację. Tym razem przygotowaliśmy dla uczestników sześć prób, w tym dwie w innej konfiguracji (2×2 + 2). Liczymy na zaciętą walkę i nie
mniejsze emocje.

Druga impreza tegorocznego cyklu odbędzie się na białostockim Lotnisku Krywlany. Start o godz. 11. Jednak Odbiór Administracyjny i Badanie Kontrolne umiejscowiliśmy w warsztacie firmowym naszego partnera technicznego, firmy LPG Tech przy ulicy Dojnowskiej w Białymstoku. To ważna informacja dla załóg uczestniczących w imprezie.

Lista zgłoszeń do drugiej rundy SMB jest już otwarta. Zachęcamy do zgłaszania się załóg. Przypominamymy, że w cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku może wystartować każdy kierowca. Impreza będzie miała formę konkursowej jazdy samochodem i składać się będzie tradycyjnie z prób sprawnościowych. To kolejna impreza skierowana do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Wszelkie informacje na temat imprezy dostępne będą na oficjalnej stronie cyklu (smbap.pl) oraz na profilu facebookowym cyklu (Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku). Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!

inf.pras.

Dodaj komentarz