Pięć na pięć

Piąta – przedostatnia runda Tarmac Masters 2018 i 5 punktów przewagi nad kolejną załogą – dla Mariusza Brylskiego i Sławomira Szpota (Honda Civic) najbliższy weekend zapowiada się bardzo pracowicie i emocjonująco.

Zwodnicy BS Rally Team w dniach 29-30 września 2018 r. wystartują w rajdzie BTH Import Stal. Organizatorzy zapowiadają nowe, górskie odcinki specjalne z mocnymi podjazdami i spadania z licznymi nawrotami. Wszystkie oesy będą liczyły łącznie 34 km. Bazą rajdu będzie ośrodek Czarna Góra, a rajdowe próby zlokalizowane zostały w pobliżu Stronia Śląskiego.

– W tym momencie zaczyna się kalkulacja. W klasyfikacji sezonu mamy dość sporą stratę do drugiego miejsca i tylko pięć punktów przewagi nad naszą zaprzyjaźnioną załogą Marek Martyniak / Kamila Kołodziejczyk – ocenia kierowca, Mariusz Brylski. – To oznacza, że na mecie musimy być na pewno przed nimi, wówczas za miesiąc, podczas ostatniej rundy Tarmac Masters, będziemy mieli większy komfort podróżowania po oesach.


W tym sezonie praktycznie nie do zatrzymania jest duet
Przemek Krysztowiak / Łukasz Włoch (Skoda Fabia). Regularnie punktują też Bartek Teter i Damian Pawlik (Citroen Saxo). – Scenariusze tych mistrzostw mogą być bardzo różne – przyznaje pilot Sławomir Szpot. – Mamy jeszcze szansę na drugie miejsce, ale przy regularności Barta będzie o to bardzo trudno. Prawda jest taka, że musimy zameldować się na mecie możliwie wysoko w klasyfikacji. A to zapowiada walkę o każdą sekundę. Chcemy znów napsuć trochę krwi kolegom z piekielnie szybkiej Skody Fabii.

Mariusz i Sławek wyruszą na trasę z numerem 62. Zapraszamy Was do śledzenia facebookowego profilu załogi (facebook.com/bsrallyteam/), gdzie w niedzielę 30 września na bieżąco będziemy informowali o poczynaniach Mariusza i Sławka.
Pozdrawiamy, BS Rally Team

PODPISY ZDJEĆ:

Fot.: BS Rally Team

1 – Ten rajd to zupełna nowość. Już nie możemy się doczekać startu

2 – Na mecie musimy być na pewno przed Markiem i Kamilą

3 – Śledźcie nasz profil na FB – facebook.com/bsrallyteam/ – znajdziecie tam relację live ze zmagań

inf.pras.