Radek Ćwięczek: Wspaniały finał GSMP w Korczynie i tytuł Mistrza Polski

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, jakie panowały w miniony weekend w Korczynie, gdzie finałowe wyścigi zamknęły tegoroczny sezon cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Radosław Ćwięczek który już podczas poprzednich rund zagwarantował sobie punktowo zwycięstwo w klasie N-2000, dwukrotnie stanął na najwyższym podium startując gościnnie w nowym dla siebie aucie w klasie A/PL-1600. Wspaniały sezon w wykonaniu Radka, w którym na dwanaście wyścigów triumfował 11 razy, tylko raz ustępując pierwszego miejsca w Sopocie, dobiegł końca. Dzisiaj świeżo upieczony Mistrz nie kryje swojej radości i może oficjalnie świętować tytuł Mistrza Polski w klasie N-2000!

Arek Borczyk - Korczyna2017(0349)

Radek Ćwięczek: To były bardzo pozytywne dwa dni w GSMP! Mamy tytuł Mistrza Polski! Jestem mega szczęśliwy z zakończonego sezonu jak również z mojej dyspozycji podczas weekendu w Korczynie. Wygrane dwa dni w nowym aucie, do którego wsiadłem po raz pierwszy tuż przed podjazdami treningowymi w sobotę to chyba najlepsze zakończenie sezonu! Zwłaszcza pierwszy podjazd wyścigowy niedzielnych zawodów, kiedy to uzyskałem 4,5 sekundy przewagi nad drugim zawodnikiem, był przejechany bardzo dobrze i miałem dużego “banana” na twarzy po minięciu linii mety. Chciałem cieszyć się jazdą i tak było. Do tego niesamowita atmosfera w naszym zespole, którą będę pamiętał bardzo długo – polało się sporo szampana!

Radek Cwieczek - Korczyna2017(0603)

Dodatkowo Arek Borczyk wygrał oba dni w N-2000 naszym samochodem, co bardzo mnie cieszy – to była świetna jazda!

Dziękuję Stanlej Racing za perfekcyjny samochód i co równie ważne wszystkie trzy auta z tej stajni zgarniają całe podium w N-2000 w tym sezonie – Marcin Popiela i Łukasz Kopiec – Gratuluję!

Radek Cwieczek - Korczyna2017(0766)

Szczególnie dziękuję moim partnerom – Catkop, Finish-A, Motologic i Słodko Słone Catering, bo to dzięki Wam mamy ten tytuł! Dziękuję mojemu zespołowi – Robertowi Duszykowi, mojej żonie i całej rodzinie za te lata wsparcia i jeżdżenia za mną po tych wszystkich rundach – marzenie spełnione! Teraz muszę się tym nacieszyć i już za chwilę zaczynamy pracę nad następnym sezonem, trzymajcie kciuki i do zobaczenia wkrótce!

Radek Cwieczek - Korczyna2017(1264)

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP 3 Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto‑Moto Biznes.

Radek Cwieczek - Korczyna2017(1558)

inf.pras.

Dodaj komentarz