Sylwestrowy Time Attack

W nowym roku Automobilklub Rzemieślnik zaprasza do rywalizacji na Autodromie Słomczyn już 13 stycznia. Odbędzie się Sylwestrowy Time Attack. Impreza sportowa dla kierowców amatorów. Próba sportowa zostanie ustalona w całości na bardzo równej asfaltowej trasie toru. Mamy nadzieję, że w dniu imprezy będzie to trasa śnieżna, ale w razie gdyby zima nie dopisała będziemy jechać po bezpiecznej i równej asfaltowej trasie.

Otwarty Dzie? S?omczyn

Uczestnicy będą rywalizować na czas podczas 6 przejazdów. Przejazdy po kolej od najmniejszego do największego numeru. Start do 30 sekund z elektronicznym pomiarem czasu. Wyniki będą dostępne na żywo przez internet. Będzie można w każdej chwili podejrzeć swój wynik i sprawdzić postęp w klasyfikacji całego wydarzenia.

Otwarty Dzie? S?omczyn

Zapraszamy wszystkich posiadaczy 4 kółek. Impreza kierowana jest do kierowców amatorów, którzy chcą się sprawdzić w bezpiecznych dla siebie i dla auta warunkach. Mamy także miejsce dla zawodników z licencjami, mogą oni rywalizować w klasie Gość. Będzie obowiązywał klasyczny podział na klasy według pojemności. Obecność pilota nie jest obowiązkowa.

TA2018

Zapisy już trwają na stronie Autodromu Słomczyn: www.autodromslomczyn.pl

inf.pras.

Dodaj komentarz