Terenówki wrócą na Warszawskie Safari

24-25 czerwca odbędzie się rajd terenowy Warszawskie Safari. Na uczestników czekają odcinki specjalne rozgrywane na poligonach w Zielonce, Sulejówku i Wesołej.

  Baja Inter Cars 2015 - sobota

Warszawskie Safari jest kolejną imprezą z cyklu rajdów terenowych, której sponsorem jest Inter Cars. Swoim patronatem objęła je prezydent m. st. Warszawy. Organizatorem jest stowarzyszenie Grupa 4×4.

Wydarzenie to jednocześnie 4 runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Pucharu Polski w Rajdach Baja.

Impreza odbędzie się w dniach 24-25 czerwca. Baza i miasteczko rajdowe umiejscowione będą na terenie Centrum Olimpijskiego PKOL. W piątek wieczorem na błoniach Centrum odbędzie się prolog, określany mianem odcinka „superspecjalnego”. Z kolei sobotnie odcinki specjalne odbędą się na poligonach w Zielonce, Sulejówku i Wesołej. W rajdzie wezmą udział samochody terenowe, motocykle, quady oraz pojazdy UTV. Metę imprezy i uroczyste wręczenie trofeów przewidziano w samym centrum stolicy, pod Pałacem Kultury i Nauki.

 Info_Pras_Inter_Cars_Warszawskie_Safari (1)

Trwają zapisy

W ubiegłym tygodniu rozpoczęły się zapisy do udziału w Warszawskim Safari. Prowadzone są na stronie Polskiego Związku Motorowego.

 

Linki do zgłoszeń

  1. Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rmpst/2016/runda4/
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rmpst/2016/runda4/serwis.php
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rmpst/2016/runda4/park.php
  1. Rajdowy Puchar Polski Samochodów Terenowych
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rppst/2016/runda4/
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rppst/2016/runda4/serwis.php
  • https://zgloszenia.pzm.pl/rppst/2016/runda4/park.php
  1. Puchar Polski w Rajdach Baja
  • https://zgloszenia.pzm.pl/pprb/2016/runda4/

Warszawskie Safari jest kolejnym po Baja Carpathia rajdem, wspieranym przez Inter Cars. Nie jest jednak ostatnim. W październiku w Szprotawie i Żaganiu odbędzie się jeszcze Baja Inter Cars. 

inf.pras.

Dodaj komentarz