Znamy już Kartingowych Mistrzów Tarnowa 2016

Po bardzo emocjonujących i mocno obsadzonych zawodach znamy już Kartingowych Mistrzów Tarnowa w poszczególnych kategoriach na rok 2016. 
kamilzyznar.com-7490
W dniu 20 listopada 2016 roku sympatycy i pasjonaci sportu kartingowego zjechali się do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie odbyły się niezwykle prestiżowe i najważniejsze zawody kartingowe tego roku w regionie, czyli XIV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2016 w ramach akcji “Przez zabawę do bezpieczeństwa”. W mistrzowskich zmaganiach wzięły udział dzieci – najmłodsi mieli niespełna 5 lat, młodzież szkolna, panie i panowie, osoby niepełnosprawne ruchowo. Rywalizacji, jak co roku towarzyszyły ogromne emocje i zacięta walka, a przybyli kibice stworzyli świetną atmosferę. Tegoroczne zmagania rozpoczęły intensywne kwalifikacje, które trwały do soboty. Do niedzielnego wielkiego finału przebrnęło ponad 70 uczestników.

Oficjalne wyniki – FINAŁ – XIV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2016

kamilzyznar.com-7497

Kategoria Osób Niepełnosprawnych Ruchowo

Lp. Imię i nazwisko

Czas 1

Czas 2

Suma

Punkty

1. Mateusz Limanowski – Mistrz

42,00

42,19

84,19

50p

2. Grzegorz Bijak – Wicemistrz

42,80

42,64

85,44

40p

3. Adrian Kuc – II Wicemistrz

43,79

42,56

86,35

32p

4. Andrzej Ziembowski

45,31

44,45

89,76

26p

5. Norbert Wensierski

45,20

47,21

92,41

22p

6. Artur Długosz

50,71

46,74

97,45

20p

7. Anna Samel

60,08

52,53

112,61

18p

8. Grzegorz Fugas

62,82

58,69

121,51

17p

9. Hubert Podgórski

69,06

56,68

125,74

16p

10. Arkadiusz Warchał

75,11

57,32

132,43

15p

11. Maria Peliwo

77,50

78,16

155,66

14p

12. Mariusz Jóźwik

86,00

85,00

171,00

13p

Kategoria MINI

Lp. Imię i nazwisko

Czas 1

Czas 2

Suma

Punkty

1. Franciszek Liszka – Mistrz

37,33

37,44

74,77

50p

2. Szymon Marut – Wicemistrz

37,62

37,41

75,03

40p

3. Jan Link – II Wicemistrz

38,61

37,55

76,16

32p

4. Bartosz Wilk

38,92

37,51

76,43

26p

5. Bartosz Jakubas

38,83

38,64

77,47

22p

6. Franciszek Belusiak

39,53

38,21

77,74

20p

7. Jakub Karwat

39,13

39,21

78,34

18p

8. Emilia Woźniak

39,37

39,16

78,53

17p

9. Mikołaj Michałek

39,96

40,03

79,99

16p

10. Iza Bułka

40,39

41,02

81,41

15p

11. Julia Cieśla

41,24

40,37

81,61

14p

12. Igor Talarczyk

41,34

40,55

81,89

13p

13. Jakub Stachowicz

41,57

40,96

82,53

12p

14. Antoni Wais

41,46

41,27

82,73

11p

15. Maksymilian Marszalik

41,56

41,50

83,06

10p

16. Bartosz Malczewski

42,86

41,78

84,64

9p

17. Adrian Bieniaś

42,31

43,22

85,53

8p

18. Emil Płonka

47,63

48,94

96,57

7p

19. Nikodem Magiera

47,53

52,32

99,85

6p

20. Piotr Widełka

60,00

60,00

120,00

5p

Kategoria Szkolno-młodzieżowa

Lp. Imię i nazwisko

Czas 1

Czas 2

Czas 3

Suma

Punkty

1. Adam Micał – Mistrz

37,49

36,73

36,02

110,24

50p

2. Dawid Jakubas – Wicemistrz

36,79

37,20

36,66

110,65

40p

3. Adrian Dziurdzia – II Wicemistrz

37,45

37,81

36,60

111,86

32p

4. Krzysztof Kłusak

37,70

36,83

37,97

112,50

26p

5, Paweł Gajda

37,85

37,82

37,80

113,47

22p

6. Mikołaj Zyznawski

37,86

38,49

37,36

113,71

20p

7. Przemysław Konieczny

38,91

37,91

37,36

114,18

18p

8. Kamil Bizub

38,61

38,78

37,70

115,09

17p

9. Adam Wrona

39,03

38,68

38,39

116,10

16p

10. Kacper Kajmowicz

39,47

39,00

38,38

116,85

15p

11. Marek Szatrowski

39,20

38,98

39,61

117,79

14p

12. Dawid Kłusak

40,42

38,55

38,86

117,83

13p

13. Adrian Mikuła

40,64

38,86

38,82

118,32

12p

14. Jakub Marszalik

40,24

39,49

38,71

118,44

11p

15. Kacper Rybicki

39,60

39,29

39,97

118,86

10p

16. Julia Niczyporuk

40,95

40,46

39,56

120,97

9p

17. Michał Durak

42,03

41,42

40,16

123,61

8p

18. Bartek Kołodziej

42,90

40,57

41,02

124,49

7p

19. Natalia Durak

41,96

42,14

43,19

127,29

6p

20. Dawid Jakubiec

60,00

60,00

60,00

180,00

5p

Kategoria Drużynowa – Szkolna

Lp. Szkoła

Punkty

1. Sz. Pod. Nr 9 Tarnów – Mistrz

75p

2. Sz. Pod. Gdów – Wicemistrz

59p

3. Sz. Pod. Nr 17 Tarnów – II Wicemistrz

48p

4. Sz. Pod. Nr 18 Tarnów

31p

5. Sz. Pod. Nr 8 Tarnów

31p

6. Sz. Pod. Nr 23 Tarnów

25p

7. Sz. Pod. Nr 7 Tarnów

20p

Kategoria OPEN

Lp. Imię i nazwisko

Czas 1

Czas 2

Czas 3

Suma

Punkty

1. Maciej Skuza – Mistrz

37,01

36,90

36,84

110,75

50p

2. Kamil Turek – Wicemistrz

37,97

37,05

37,22

112,24

40p

3. Mateusz Jakubas – II Wicemistrz

38,32

37,22

36,71

112,25

32p

4. Krystian Rycharski

37,15

37,77

37,40

112,32

26p

5. Mariusz Kłusak

38,40

37,62

37,41

113,43

22p

6. Szymon Gawenda

37,48

37,94

38,02

113,44

20p

7. Wojciech Rędzina

38,00

37,58

38,45

114,03

18p

8. Bartosz Turek

39,33

37,73

37,31

114,37

17p

9. Tomasz Dudek

38,17

37,80

38,44

114,41

16p

10. Jakub Helizanowicz

37,82

38,83

37,80

114,45

15p

11. Dawid Rzymek

38,92

37,65

38,51

115,08

14p

12. Cezary Turek

39,19

38,25

38,03

115,47

13p

13. Maciej Rybicki

39,36

39,08

38,06

116,50

12p

14. Michał Topór

37,96

38,26

60,00

136,22

11p

15. Krzysztof Olszówka

60,00

60,00

60,00

180,00

10p

16. Jerzy Wróbel

60,00

60,00

60,00

180,00

9p

kamilzyznar.com-7600 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom niezwykle emocjonującej rywalizacji i stworzenie świetnego sportowego widowiska na torze, a licznie przybyłym kibicom dziękujemy za obecność i doping.

Wszelkie informacje o tym pięknym młodzieżowym i rodzinnym sporcie znajdują się na portalu ludzi z pasją: www.gokarty-tarnow.pl
Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem kartingowym, to o szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023
kamilzyznar.com-7688

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 inf.pras.

Dodaj komentarz