wtorek, 7 grudnia, 2021
Strona głównaRajdyCross Country24 godzinna portugalska przygoda

24 godzinna portugalska przygoda

W najbliższy weekend rozegrana zostanie 23 edycja portugalskiego klasyka 24HorasTT Vila de Fronteira 2021. Po raz drugi w tym sezonie Łukasz Zoll razem z zespołem Bomba Rally Raid Team zasiądzie za kierownicą samochodu Propulsion, aby na szutrowym torze walczyć o najlepsze czasy i najwyższe lokaty.

Cicha i spokojna okolica miasteczka Fronteira w regionie Alto Alentejo, na wschód od Lizbony, bliżej granicy z Hiszpanią, powita dziesiątki zespołów i setki kierowców. Przez lata impreza ta przekształciła się w jedną z największych i najważniejszych imprez wyścigowych w Portugalii. Rejon ten, jest też dobrze znany miłośnikom rajdów terenowych, gdyż w okolicy rozgrywany jest inny klasyk Baja Portalegre.

– Do Portugalii przyjeżdżamy dobrze przygotowani i zmotywowani, aby dojechać do mety i uzyskać dobry wynik.  We Francji awaria techniczna szybko wyeliminowała nas z zawodów, ale zdążyliśmy pokazać nasz potencjał, dobre tempo i przy okazji zdobyć rekord okrążenia. W ten weekend postaramy się wykorzystać całe nasze doświadczenie z poprzednich startów i zawalczymy o najwyższe lokaty.  – mówi Łukasz Zoll przed startem wyścigu.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE