37 nr Rally And Race już w sprzedaży

Niezmiernie miło nam poinformować, że światło dzienne ujrzał nasz kolejny numer magazynu Rally And Race. 37 wydanie jest już dostępne w punktach empik w całym kraju oraz oczywiście w naszym sklepie online. Zapraszamy do zakupu.

37 wydanie to ponad 160 stron przepełnione motorsportem. Bohaterem okładki jest Miko Marczyk, który w tym roku zadebiutował na trasach WRC. Zapraszamy więc do wywiadu z kierowcą, który stanowi jeden z głównych filarów tego numeru.

Majowe wydanie magazynu Rally And Race. W numerze test Toyoty GR Yaris oraz historyczny Fiat 125p. Nie zabrakło ciekawych postaci oprócz bohatera okładki w numerze także: Kacper Osek, Mery Czepiel i Mariusz Szczepański.

W tym roku nasz magazyn obchodzi także 10 lecie istnienia. Jest to więc numer wyjątkowy i tak do niego podeszliśmy w pracach przygotowawczych.

W numerze także praktyczny test Toyoty GR Yaris oraz wywiad z załogą Fiata 125p prosto z trasy historycznego Monte Carlo czyli Piotrem i Pawłem Kolbusz. Do tego ogrom imprez amatorskich, półprofesjonalnych i profesjonalnych z bogatymi ilustracjami od naszych czołowych fotografów.

Przypominamy, że kupując w naszym sklepie wysyłka jest gratis więc płacisz 15zł jak w punktach prasowych.

>> KUP 37 NR w SKLEPIE ONLINE RALLY AND RACE <<