80. Orlen Rajd Polski – sprzedaż biletów ruszy już wkrótce

14
Rajd Polski
fot. Maciej Niechwiadowicz

Włodarze 80. Orlen Rajdu Polski ogłosili, iż sprzedaż biletów na tegoroczną, szutrową fiestę w Mikołajkach ruszy już… 6 lutego!

„Macie państwo marzenia? Dzisiaj chcemy poinformować, że spełniają się marzenia tysięcy polskich kibiców, młodych adeptów sportów motorowych, czy rzeszy sympatyków polskich rajdów” – takimi słowami rozpoczęła się październikowa konferencja prasowa spółki Orlen, na której oficjalnie poinformowano, iż czempionat WRC powróci do Polski po siedmioletniej przerwie. Dziś dowiedzieliśmy się, że sprzedaż biletów i karnetów wystartuje już 6 lutego.

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

Niestety, jak na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów tegorocznej edycji. Co zrozumiałe, nie opublikowano jeszcze harmonogramu, wstępnych map odcinków i ostatecznej długości mazurskiej imprezy. Wiemy jedynie, iż śmietanka jazdy na opis zawita na Mazury w dniach 27-30 czerwca, a sprzedaż biletów ruszy 6 lutego. Dystrybutorem wejściówek będzie strona topgift.pl. Co do kwestii kosztów, wydaje się że czeka nas spora, „mistrzowska” podwyżka.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.