Driftujący McLaren na Ebisu! – Vlog Gobla Drifting

181
McLaren MP4-12C drift Ebisu. Gobla Drifting.

Polskie tripy do Japonii widzieliście już na rallyandrace.pl. Wspomnimy ten temat raz jeszcze, bo ujęcia na vlogu Gobla Drifting pokazują widok bardzo niecodzienny! McLaren na Ebisu!

W tym vlogu Gobla Drifting zobaczycie Drift Matsuri 2023. Wydarzenie odbywa się co rok w japońskim kompleksie torów Ebisu. Gromadzi zarówno profesjonalistów, którzy na co dzień rywalizują w najlepszych ligach driftingowych świata, jak i amatorów. Cel jest jeden: drift! Bez presji na wynik, bez presji na to czym przyjeżdżasz. Można by powiedzieć, że widać tylko japońskie tylnoapędowe auta, z wyraźnymi śladami walki i zasadniczo jest to prawda. Bywa jednak zaskakująco. Rodzynek z powodu którego pokazujemy Wam ten film mocno odstaje od reszty, a z tych trzech wspomnianych cech ma tylko jedną – RWD.

Zobacz również: Jesienne EBISU DRIFT MATSURI – Polacy i Kalle Rovanpera [wideo]

McLaren MP4-12C

Egzemplarz ten nie jest nowością, bo pierwsze nagrania z driftu nim widzieliśmy już kilka miesięcy temu. Teraz jednak Polacy mieli możliwość pojeździć w parach z kierowcą brytyjskiego egzotyka. W przypadku takiego kompana nie było oczywiście mowy o doklejaniu się drzwi w drzwi, ale sam fakt MP4-12C na Ebisu… Robi wrażenie! Sprawdźcie vlog od Gobla Drifting!