piątek, 24 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIE34 wydanie magazynu Rally and Race już w sprzedaży!

34 wydanie magazynu Rally and Race już w sprzedaży!

Marcowe wydanie magazynu Rally And Race już dostępne w salonikach prasowych. Tematem numeru jest Toyota GR Yaris. Przedstawiamy opinię ekspertów z motorsportu, którzy mieli już okazję sprawdzić nowe dziecko Toyoty w warunkach suchych, mokrych i zimowych.

W numerze także najważniejsze wydarzenie sezonu w cross country czyli Rajd Dakar. Do tego zupełnie po drugiej stronie termometru lodowe jeziora. Upragnione, ale nadal ciężko osiągalne mimo, że zima dopisała. Ale znów trochę zabrakło do pełni szczęścia. Dlatego poszukiwacze jazdy na kolcu muszą uciekać na północ Europy.

Prezentujemy ciekawe i barwne postacie motorspotu. Zarówno te co dopiero wchodzą w ten sport i rozwijają skrzydła jak i tych co już nie wyobrażają sobie życia bez kolejnego sezonu sportowego.

Tradycyjnie obszerna prezentacja imprez amatorskich z całego kraju. Trochę zabawy, ale też w klimacie sportu samochodowego. Felietony i opinie. Łącznie 150 stron sportowych emocji na papierze.


KUP 34 NUMER W NASZYM SKLEPIE ONLINE


Przypominamy, że kupując w naszym sklepie wysyłkę dostajesz GRATIS, więc płacisz 15 zł, tak jak w punktach prasowych. Zapraszamy do lektury.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Votum pamięci Agnieszki Pyry – zbiórka trwa!

Rajdowa brać kolejny raz pokazała dowód swojego braterstwa i jedności. Zbiórka będąca hołdem dla tragicznie zmarłej Agnieszki...

Maciej Cywiński powraca do SuperCars na finałową rundę

Na koniec sezonu Mistrzostw Polski Rallycross będziemy mieć  nie lada niespodziankę w klasie SuperCars. Po prawie dwóch...

Polak zaproszony do Richard Mille Young Talent Academy

Jeden z polskich kartingowców został zaproszony do udziału w czwartej edycji Richard Mille Young Talent Academy. Z...

Rekordziści północnej pętli Nürburgring. Oto najszybsze auta w 2021 roku

Nowym rekordzistą "Green Hell" jest Porsche 911 GT2 na podzespołach Manthey-Racing, które wykręciło kosmiczne 6:38.84! Ale czy...

AUTO MOTO SHOW TORUŃ 2021 AFTERMOVIE

AUTO MOTO SHOW Toruń 2021 to event, gdzie prezentowały się różne oblicza motoryzacji, ale było na nim...

NAJPOCZYTNIEJSZE