Finał AB CUP i BMW-Challenge na torze „Poznań”

Automobilklub Bydgoski, wraz ze sponsorami www.racingtires.pl (oficjalny dostawca opon), www.rallyshop.pl i RS&PUZ, oraz Automobilklubem Wielkopolskim zaprasza wszystkich fanów motorsportu 19 października do Przeźmierowa na Tor „Poznań”, gdzie odbędzie się finałowa runda cyklu AB CUP i BMW-Challenge i VI runda cyklu SuperOES.
Organizator zaprasza również media, kibiców i osoby towarzyszące.

Harmonogram zawodów:
7.00 – 9.30 – odbiór administracyjny, badanie kontrolne BK
8:30 – 9:30– odcinek testowo-treningowy
9:35 – odprawa z uczestnikami
9:45 – przejazd zapoznawczy
10:00 – start pierwszej załogi
ok. 17.00 – opublikowanie końcowej klasyfikacji prowizorycznej

Zgłoszenia będą przyjmowane pocztą elektroniczną http://formularz.chronotec.pl/ do dnia 14.10.2013r. do godz. 22.00. Oryginał zgłoszenia musi być podpisany przez kierowcę lub kierowcę i pilota (jeżeli ten drugi wchodzi w skład załogi) i złożony w biurze zawodów.
 Żeby zgłosić się do zawodów należy:
1. Wypełnić zgłoszenie do SuperOES-u zaznaczając w nim klasę wg zasad SuperOES-u oraz dodatkowo zaznaczyć klasę AB CUP lub BMW-Challenge w której uczestnik chce być klasyfikowany.
2. Przelać na konto Automobilklubu Wielkopolski wpisowe w wysokości określonej regulaminem zawodów SuperOES (numer konta podany również w regulaminie zawodów). Zakładamy, że będzie to dla większości z Was 150 zł. Termin wpłat to maksymalnie 16.10.2013.
3. W dniu imprezy po BK uczestnik musi potwierdzić swoją obecność w biurze zawodów, gdzie otrzyma numer startowy.
4. Obok biura SuperOES-u będą nasi przedstawiciele, u których należy potwierdzić obecność i zapłacić wpisowe do AB CUP bądź BMW-Challenge (w tym wypadku 100 zł) gotówką na miejscu.W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo prosimy o kontakt poprzez email biuro@ab.bydgoszcz.pl lub telefonicznie z Jackiem Kociszewskim 691 194 273.

Regulamin zawodów: http://aw.poznan.pl/imprezy2013/20131019super/regulamin%2019.10.13.pdf

Lista zgłoszeń: http://formularz.chronotec.pl/

Na zawody zapraszamy również wszystkich fotografów i filmowców, ponieważ podczas trwania imprezy odbędzie się siódma eliminacja konkursu „AB CUP i BMW-Challenge – The Best Foto & Video”.

Wszelkie informacje na temat zawodów można śledzić na naszym fan page’u: https://www.facebook.com/abcupbmwchallenge – Polub i bądź na bieżąco!

Więcej informacji: http://aw.poznan.pl/imprezy2013/20131019super/index.html oraz http://superoes.chronotec.pl/

inf. pras. www.bmw-challenge.pl & www.abcup.com.pl