Honda Civic w specyfikacji HRSMP/ GSMP za 82500 zł

Ciekawych ogłoszeń ciąg dalszy! Tym razem znaleźliśmy dla Was Hondę Civic, ogłoszoną jako auto świeżo zbudowane i gotowe do sezonu 2024 w HRSMP/ GSMP.

Czy ponad 80 tysięcy złotych to dużo jak za Hondę Civic? Patrząc na opis i zdjęcia prezentowanego egzemplarza kwota wydaje się być o dziwo adekwatna, mimo, że jest dość wysoka. Honda Civic 4 generacji (EF3) świeżo zbudowana „zgodnie z Homologacją, bez żadnych odstępstw do sezonu 2024 w HRSMP/ GSMP”. Tak przedstawia ją sprzedająca firma.

Zobacz również: Subaru Justy – ciekawe ogłoszenia

Civic IV gen honda civic 4 EF3

Moc nie powala – 140 KM

Lekkie auto ma zbudowany od podstaw silnik D16A9, czyli hondowska „D-seria”, ale na dwóch wałkach rozrządu. Moc ok. 140 KM nie brzmi imponująco, ale przy niskiej wadze samochodu powinna dawać pole do popisu. Zawieszenie to ThunderLane, w środku fotele Sparco, kierownica RRS i profesjonalnie zbudowana klatka bezpieczeństwa.

Czy warto?

Budowanie profesjonalnej wyścigówki nigdy nie jest tanie. Jeśli szukasz gotowego wozu do rywalizacji w serii Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, albo celujesz w rajdy i HRSMP, to propozycja warta jest rozważenia. Podobnych aut jest wystawionych na sprzedaż niewiele.

Link do ogłoszenia

Powyższy egzemplarz to tylko przykład. Ten artykuł nie jest zachętą do zakupu, a jedynie pokazuje ciekawe auto, które zaoferowano na portalu ogłoszeniowym.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motorsportu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google. To codzienna dawka newsów i ciekawostek motoryzacyjnych, sportowych, a także dotyczących tuningu.