środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Kartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Inauguracja nowego sezonu kartingowego w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny uczestniczyć będą w nim również nasi tarnowscy zawodnicy kartingowi – członkowie klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, którzy intensywnie przygotowują się na pierwsze rundy zawodów.
M4UU3122
Za nimi już pierwsza faza przygotowań. Zajęcia na basenie, siłowni, ściance wspinaczkowej, z psychologiem sportowym oraz treningi na torze i zajęcia ogólnorozwojowe na hali na co dzień godzą z nauką w szkole.
– Kilka wyjazdów treningowych już za nami. Na torze sprzęt, którym obecnie dysponujemy spisywał się fantastycznie – ponad nasze oczekiwania. Jazda nim dostarcza nam niesamowitych wrażeń. Do tego świetne tory, gdzie można było wykorzystać pełen potencjał. Różnice czasowe między zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych były niewielkie, poziom jazdy będzie więc wyrównany, a sezon zapowiada się bardzo ciekawie.
M4UU8068

Testy przedsezonowe to świetna okazja do wjeżdżania się przed kwietniowym początkiem nowego sezonu w naszym kraju. To również fantastyczny sprawdzian wytrzymałości i koncentracji oraz przejechanie cennych kilometrów, które mamy nadzieję, będą procentować na torze w obecnym sezonie podczas zawodów.

Kolejne testy i treningi zaplanowane są na następne tygodnie.
Tymczasem tarnowski zawodnik Kacper Szczurek bardzo udanie rywalizuje na arenie światowej. W dniu 15 marca 2015 roku na zawodach 25° TROFEO DI PRIMAVERA w kategorii Junior Rok na torze South Garda Karting w miejscowości Lonato (Włochy) finał kończy na 5 miejscu w stawce 38 kierowców.
Obecnie tarnowscy kartingowcy przygotowują się do niezwykle intensywnego sezonu 2015, w którym wezmą udział aż w dwóch międzynarodowych seriach: Rok, Rotax oraz Kartingowych Mistrzostwach Polski i kilkunastu zawodach w Czechach, Austrii i we Włoszech.
M4UU9644
To już kolejny rok z rzędu, w którym młodzi tarnowscy zawodnicy kartingowi będą rywalizować o najwyższe cele w Polsce i za granicą.
Przypomnijmy tylko, iż tarnowski klub kartingowy posiada duże grono zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej. Należy również dodać, że obecnie tarnowski karting, dzięki fachowej pracy szkoleniowej jest najprężniej rozwijającym się ośrodkiem w Polsce.
Pełni optymizmu czekamy na ten kolejny sezon startów, który rozpocznie się za miesiąc. Będziemy Was informować na bieżąco.
Trzymamy kciuki i życzymy im udanych występów i wielu sukcesów.
Inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kartingowy evergreen. Czyli „ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci”?

Łowca Patentów
Gadanie Kontrolne - Kartingowy Wtorek Formuła 1. Wielkie marzenie każdego młodego kartingowca. To „królowa motosportu” jest od wielu...

Udany weekend na podium dla Karola Kręta w Oschersleben

Kolejny udany weekend Karola Kręta w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Młody zawodnik Akademii ORLEN Team stanął...

51 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

NAJPOCZYTNIEJSZE