sobota, 30 września, 2023
Strona głównaAktualnościKartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Kartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Inauguracja nowego sezonu kartingowego w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny uczestniczyć będą w nim również nasi tarnowscy zawodnicy kartingowi – członkowie klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, którzy intensywnie przygotowują się na pierwsze rundy zawodów.
M4UU3122
Za nimi już pierwsza faza przygotowań. Zajęcia na basenie, siłowni, ściance wspinaczkowej, z psychologiem sportowym oraz treningi na torze i zajęcia ogólnorozwojowe na hali na co dzień godzą z nauką w szkole.
– Kilka wyjazdów treningowych już za nami. Na torze sprzęt, którym obecnie dysponujemy spisywał się fantastycznie – ponad nasze oczekiwania. Jazda nim dostarcza nam niesamowitych wrażeń. Do tego świetne tory, gdzie można było wykorzystać pełen potencjał. Różnice czasowe między zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych były niewielkie, poziom jazdy będzie więc wyrównany, a sezon zapowiada się bardzo ciekawie.
M4UU8068

Testy przedsezonowe to świetna okazja do wjeżdżania się przed kwietniowym początkiem nowego sezonu w naszym kraju. To również fantastyczny sprawdzian wytrzymałości i koncentracji oraz przejechanie cennych kilometrów, które mamy nadzieję, będą procentować na torze w obecnym sezonie podczas zawodów.

Kolejne testy i treningi zaplanowane są na następne tygodnie.
Tymczasem tarnowski zawodnik Kacper Szczurek bardzo udanie rywalizuje na arenie światowej. W dniu 15 marca 2015 roku na zawodach 25° TROFEO DI PRIMAVERA w kategorii Junior Rok na torze South Garda Karting w miejscowości Lonato (Włochy) finał kończy na 5 miejscu w stawce 38 kierowców.
Obecnie tarnowscy kartingowcy przygotowują się do niezwykle intensywnego sezonu 2015, w którym wezmą udział aż w dwóch międzynarodowych seriach: Rok, Rotax oraz Kartingowych Mistrzostwach Polski i kilkunastu zawodach w Czechach, Austrii i we Włoszech.
M4UU9644
To już kolejny rok z rzędu, w którym młodzi tarnowscy zawodnicy kartingowi będą rywalizować o najwyższe cele w Polsce i za granicą.
Przypomnijmy tylko, iż tarnowski klub kartingowy posiada duże grono zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej. Należy również dodać, że obecnie tarnowski karting, dzięki fachowej pracy szkoleniowej jest najprężniej rozwijającym się ośrodkiem w Polsce.
Pełni optymizmu czekamy na ten kolejny sezon startów, który rozpocznie się za miesiąc. Będziemy Was informować na bieżąco.
Trzymamy kciuki i życzymy im udanych występów i wielu sukcesów.
Inf.pras.

NOWOŚCI

Rajd Chile 2023. Wyniki po pierwszej pętli

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

Bracia Lempertowie z jednakową ilością punktów przed finałem 318is Cup PL

Marcin Lempert odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie 2023 318is Cup PL, które pozwoliło mu zrównać się...

Drabent odnosi kluczowe zwycięstwo w walce o tytuł WORK STUFF Super S Cup

Jerzy Drabent odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu finałowej rundy WORK STUFF Super S Cup na Torze Poznań....

Zielonka wygrywa piątkowe WSMP

Jacek Zielonka zamienił pole position na zwycięstwo w przedostatniej rundzie sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na...

Emocje od pierwszych metrów, trwa rywalizacja w Rajdzie Chile

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here