poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościKartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Kartingowcy intensywnie przygotowują się do sezonu 2015

Inauguracja nowego sezonu kartingowego w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Po raz kolejny uczestniczyć będą w nim również nasi tarnowscy zawodnicy kartingowi – członkowie klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów, którzy intensywnie przygotowują się na pierwsze rundy zawodów.
M4UU3122
Za nimi już pierwsza faza przygotowań. Zajęcia na basenie, siłowni, ściance wspinaczkowej, z psychologiem sportowym oraz treningi na torze i zajęcia ogólnorozwojowe na hali na co dzień godzą z nauką w szkole.
– Kilka wyjazdów treningowych już za nami. Na torze sprzęt, którym obecnie dysponujemy spisywał się fantastycznie – ponad nasze oczekiwania. Jazda nim dostarcza nam niesamowitych wrażeń. Do tego świetne tory, gdzie można było wykorzystać pełen potencjał. Różnice czasowe między zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych były niewielkie, poziom jazdy będzie więc wyrównany, a sezon zapowiada się bardzo ciekawie.
M4UU8068

Testy przedsezonowe to świetna okazja do wjeżdżania się przed kwietniowym początkiem nowego sezonu w naszym kraju. To również fantastyczny sprawdzian wytrzymałości i koncentracji oraz przejechanie cennych kilometrów, które mamy nadzieję, będą procentować na torze w obecnym sezonie podczas zawodów.

Kolejne testy i treningi zaplanowane są na następne tygodnie.
Tymczasem tarnowski zawodnik Kacper Szczurek bardzo udanie rywalizuje na arenie światowej. W dniu 15 marca 2015 roku na zawodach 25° TROFEO DI PRIMAVERA w kategorii Junior Rok na torze South Garda Karting w miejscowości Lonato (Włochy) finał kończy na 5 miejscu w stawce 38 kierowców.
Obecnie tarnowscy kartingowcy przygotowują się do niezwykle intensywnego sezonu 2015, w którym wezmą udział aż w dwóch międzynarodowych seriach: Rok, Rotax oraz Kartingowych Mistrzostwach Polski i kilkunastu zawodach w Czechach, Austrii i we Włoszech.
M4UU9644
To już kolejny rok z rzędu, w którym młodzi tarnowscy zawodnicy kartingowi będą rywalizować o najwyższe cele w Polsce i za granicą.
Przypomnijmy tylko, iż tarnowski klub kartingowy posiada duże grono zawodników młodych i perspektywicznych, którzy mają już na swoim koncie wiele sukcesów sportowych w regionie i na arenie ogólnopolskiej, czy światowej. Należy również dodać, że obecnie tarnowski karting, dzięki fachowej pracy szkoleniowej jest najprężniej rozwijającym się ośrodkiem w Polsce.
Pełni optymizmu czekamy na ten kolejny sezon startów, który rozpocznie się za miesiąc. Będziemy Was informować na bieżąco.
Trzymamy kciuki i życzymy im udanych występów i wielu sukcesów.
Inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Trzy kartingowe imprezy w Lonato. Dwa podia Polaków!

WSK Super Master Series
Polscy kierowcy rozpoczęli sezon kartingowy we Włoszech. Na torze South Garda Karting w Lonato odbyły się trzy...

Podium na dla Hołka i Kurzeji

W sobotę po południu zakończyła się pierwsza runda Pucharu Świata Cross Country. Krzysztof Hołowczyc z Łukaszem Kurzeją...

Kalendarz FIA ERC 2023 – jeden debiut, jeden powrót

Tak jak w ubiegłym sezonie, kalendarz FIA ERC 2023 składa się z ośmiu rajdów. Doszło jednak do...

125Q czyli Fiat 125p nałożony na Audi A3 1.8T Quattro

Fiat 125P quattro Audi A3 125Q
Fiat 125p nałożony na Audi A3 1.8T Quattro. Brzmi jak ciekawa i realna wizja sleepera, albo jak...

Mazda RX-7 – silnik Wankla na wolnych obrotach! „brap brap brap” [wideo z napisami]

Mazda RX-7 silnik wankla
Mazda RX-7 kojarzy się wszystkim z silnikiem Wankla. Nawet jeśli w Twoim sercu nie ma miłości do...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here